avatar

KrzysiuKrolik Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/KrzysiuKrolik

Po Mundialu , ale dalej w nią gram ... 2010 FIFA World Cup South Africa.

PS3, piłka nożna, 2010 FIFA World Cup South Africa

 Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej były bardzo ciekawe , szkoda tylko że nie było naszych zawodowców , ale co poradzić , zostaje tylko wygrać Mundial Polską Reprezentacją w grze ... i wbić parę ciekawych trofeów .                                                       

 

                                   

World Cup Winner.

 Marzeniem każdego piłkarza jest zdobycie Mistrzostwa Świata , lecz nie każdemu się to udaje . W grze zdobyłem to trofeum grając Włochami , wspaniała grafika doskonale pokazywała jak cieszą się Pirlo i Buffon ze zdobycia upragnionego pucharu.

Victorious.

 Fantastycznie się gra w trybie Capitan Your Country , w tym trybie grałem Kubą Błaszczykowskim , który pod koniec turnieju został wybrany na Króla Strzelców i do najlepszej jedenastki. Gra jest ciekawa ponieważ podczas każdego meczu rywalizuje się z trzema innymi zawodnikami o to kto będzie miał wyższą notę w meczu.

2006 FIFA World Cup Final.

 Finał na Stadionie Olimpijskim w Berlinie , pamiętam go jak dziś Kiedy Włosi ograli Francuzów , a Zidan zajebał Materazzi'emu z byka . W grze jest trofeum, w którym to trzeba odwzorować sytuację z finału w Berlinie , trzeba wygrać z Francuzami grając Włochami na poziomie Semi Pro , to trofeum jest moim ulubionym...

Concede No Goals.

 Bezbłędne trofeum, przejść fazę grupową nie tracąc ani jednej bramki i grając na poziomie Semi Pro , ciekawa sprawa , ale do wykonania. Zadanie to wykonywałem Anglikami , z powodu dobrej obrony : Terry , Ferdinand i inni . Trofeum bardzo fajne , ale nie którzy mówią  że trzeba do niego trochę cierpliwości.

Hospitality and Victories.

 Kolejne ciekawe trofeum , przejść fazę grupową grając Reprezentacją RPA , zadanie do wykonania , biorąc pod uwagę że Afrykanie z Południa nie mają za dobrego składu , ale gra się bardzo fajnie , jak to mówią " Zawodowiec  wygra Mistrzostwa Świata grając nawet zespołem pół gwiazdkowym " .

Niby końcówka roku , ale klimat z Afryki pozostał ...

 Już prawie Listopad , a klimat z Afryki dalej pozostał u mnie w domu . W fifę gram prawie codziennie i jest spoko , na komputerze słucham piosenek promujących Mistrzostwa w RPA i jest wspaniale. Polecam grę 2010 FIFA WORLD CUP SOUTH AFRICA każdemu kto jest fanem Football'u i każdemu kto chce poczuć klimat Mistrzostw w Afryce.

 

 

komentarzy: 222 października 2010, 22:32

2 komentarze do tego wpisu:


Tom_pl : 27 października 2010, 13:10

Szkoda że nie wyszła gra na PC :( no ale co zrobić hm.... widzę żę masz xfire, jak będziesz miał ochotę dołączyć do znajomych w xfire to daj znać :) nie chcę być nachalny :) Pozdrawiam Tom_pl
odpowiedz

Vino94 : 28 października 2010, 22:28

Ja się teraz jaram bardziej nadchodząca ligą mistrzów. A afrykę zasypie już niedługo śnieg i Małysz będzie skakał po nim. Lecz gra mimo wszystko musi być niezła (jak każda fifa :) ).
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl