avatar

brzoza321 Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/brzoza321

3 rzeczy, które chciałbym zobaczyć w Battlefield 3

Grałem we wszystkie części serii battlefielda więc mniej więcej wiem co powinno znajdować się w najnowszej części tej gry. Po pierwsze ulepszona grafika. Nie to żeby mi się nie podobała  w BFBC2 ale jednak występowały małe niedopracowania. Bardziej efektowne wybuchy, bardziej dopracowany system zniszczeń itp:. Kolejną ważną rzeczą jaka powinna występować w tej grze a dokładniej w single playerze to dopracowana fabuła która by pokazała np: Jak było na wojnie, odczucia jakie się z tym wiązały ale także charaktery postaci że mimo wszystko potrafią pożartować, jak opowiadają o swoich rodzinach kolegą z drużyny itp.: Itd.:(nie będę się rozpisywał). Trzecią rzeczą jaką chciałbym ujrzeć w BF3 jest ulepszony Multi player. Chodzi mi głównie o zmuszenie graczy do gry drużynowej. Bo jak np. w BFBC2 to wszyscy rozbiegali się po mapie i wielki chaos z tego wychodzi. Mówię głównie o wprowadzeniu większej liczby trybów. Np: zdobycie określonego budynku, kradzież danych z jakiegoś komputera, odbicie zakładników. Wiem że seria battlefield charakteryzuje się wielkimi mapami oraz zdobywanie flag. Chciałbym aby i w tej części też wystąpiły ale chodzi mi o to aby do gry wprowadzono coś zupełnie nowego, coś co by nas zaskoczyło.

W skrócie:

1. Dopracowana grafika (efektowne wybuchy, dopracowany model zniszczeń, więcej szczegułów itp:)

2.Dopracowana do perfekcji fabuła i cechy charakteru postaci występujących w grze.

3.Przedewszystkim aby twórcy wprowadzili do gry coś zupełnie nowego, aby wszyscy byli tym zaskoczeni lub przynajmniej więcej trybów gry w multiplayerze.

 

 

Praca na konkurs „3 rzeczy, które chciałbym zobaczyć w Battlefield 3” organizowany przez gram.pl

komentarzy: 004 lutego 2011, 18:43

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl