avatar

SkySurfer Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/SkySurfer

Team Fortress 2 Free to play

steam, za darmo, tf2, vavle

Odkąd na Steam pojawiły się gry Free to Play, pojawiły się też podejrzenia co do tego ,że i Vavle doda jakąś swoją produkcje (lub nad taką pracuję). No i długo nie musieliśmy czekać. Team Fortress 2 od dzisiaj jest za darmo , na zawsze. Zaskoczyło mnie to szczerze mówiąc ,ale można było się tego spodziewać po wprowadzeniu sklepiku z różnymi duperelami. Ci którzy już wcześniej zakupili grę dostaną konto premium. A w nim powiększony ekwipunek i inne (żenada...). Dla mnie Team Fortre$$ 2 zeszło na psy. Vavle zamiast zadbać o fanów i wsiąść się za Epizod 3 HL to oni trzepią kasę na czapeczkach i innych badziewnych wirtualnych przedmiotach.

 Vavle wypuściło też nowy filmik z serii "Meet the..."

komentarzy: 424 czerwca 2011, 13:05

4 komentarze do tego wpisu:


MSPRISON : 22 lipca 2011, 14:27

Witam. Skorzystałem z tego faktu i gram, całkiem niezła zabawa. Jeżeli chodzi o dodatkowe przedmioty - mnie są one niepotrzebne, uważam, że brak takowych nie psuje mi rozrywki, bo niby w jaki sposób ? ; )
odpowiedz

Axuwax : 28 lipca 2011, 14:01

Grałem chwilkę, całkiem niezła gierka.
odpowiedz

Bezi_113 : 08 sierpnia 2011, 13:09

Nie było lepszego filmu z serii "Meet the" niż "Meet the Demoman" :)
odpowiedz

Karfein : 21 stycznia 2012, 11:12

Trzepią czy nie trzepią - to już wybór ludzi, którzy mają za dużo pieniędzy. Ja takiego badziewia nie kupię. Ale skoro TF2 jest darmowy, kiedyś w niego zagram. Wciąż sobie to obiecuję i wciąż nie mam czasu...
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl