avatar

SkySurfer Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/SkySurfer

Steam

steam, news

Steam to program społecznościowy który ciągle się rozwija. Po za dostarczaniem i obsługą gier ma on też wiele innych funkcji. Ostatnimi czasy Steam powoli przemienia się w następce Xfire. Vavle wprowadziło niedawno różne usprawnienia. Takie jak lepsze zabezpieczenie konta przed kradzieżą, wprowadzili opcje robienia screenów ,a także dodali kodek przetwarzania dźwięku ze Skype. Co za tym idzie możemy się spodziewać kolejnych usprawnień tego wspaniałego kombajnu. Poszła plotka ,że Gabe ma zamiar dodać również opcje nagrywania filmików. Jeszcze nie jest to oficjalnie potwierdzone ,ale to jest tylko kwestią czasu. 

Czy Steam zastąpi Xfire (jak już nie zastąpił)? Myślę ,że tak. Steam to platforma ,która ciągle się rozwija. Jest bardzo prosty w obsłudze ,daję dużo frajdy ze wspólnej gry z przyjaciółmi i dzielenia się z innymi sukcesami z gier. Szczerze to większość gier mam na Steamie ,a jak nie są ze Steama to je dodaję. Poza tym co raz więcej producentów przekonuje się do rozwiązań tego programu. Dajmy na to CoD:MW2.

Pudełko czy nie?

Jeżeli chodzi o gry kupowane w postaci cyfrowej to jest duże prawdopodobieństwo ,że wygryzą te pudełkowe. Ja jestem zdecydowanie przeciwny kupowaniu gier w postaci cyfrowej. Bo jako prawdziwy gracz (takim myślę jestem) cenię się i chcę grę postawić na półce ,i cieszyć się nią w pełni. Dlatego zachęcam do kupowania gier w pudełkach.

Taki krótki news. To tyle... ;D

komentarzy: 423 marca 2011, 23:43

2 komentarze do tego wpisu:


Master_Morti : 24 marca 2011, 19:08

Kocham pudełka, ale STEAM rządzi :)
odpowiedz

SkySurfer : 24 marca 2011, 19:36

Zgadzam się ;d
odpowiedz

Kaleka_Mentalny : 07 kwietnia 2011, 11:16

Steam ssie. Chociaż bez niego nie pograłbym wkrótce w Portala 2... :(
odpowiedz

SkySurfer : 07 kwietnia 2011, 19:58

Dla jednych Steam jest beznadziejny dla drugich rządzi ;D Dla mnie jest spoko. Nie wiem co Ci się w nim nie podoba.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl