avatar

SkySurfer Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/SkySurfer

GrubSon - Coś Więcej Niż Muzyka

muzyka, grubson, Coś Więcej Niż Muzyka

GrubSon - właściwie Tomasz Iwańca. Pochodzi on z Lublina a konkretnie z Rybnika. Wykonawca muzyki Hip Hop i reggae. Sam o swojej twórczości mówi ,że nie ważne jaki jest to gatunek muzyki, ważne ,że robi to z pasją i wkłada całą swoją duszę w swoją muzykę. Występował w takich grupach jak 3oda Kru,Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. Nadal koncertuję z tą pierwszą, zresztą sam miałem okazję ich słyszeć na żywo.

 

Jego twórczością interesuję się od dłuższego czasu. 28 stycznia odbyła się premiera jego nowej płyty "Coś Więcej Niż Muzyka". Wcześniej zasłynął albumem O.R.S. GrubSonowi dałem duży kredyt zaufania i bez zastanowienia poleciałem do sklepu po jego nową płytę i się nie zawiodłem. Na płycie jest 35 wspaniałych utworów ze szczerym przekazem. Utwory są podzielona na dwóch płytkach: Dzień i Noc. Dzień porusza bardziej refleksyjne tematy ,jak dla mnie ta część mi się trochę bardziej podoba ,ale to jest tylko moje zdanie. Noc jest bardziej niegrzeczna i komiczna. Zresztą GrubSon jak i 3oda to mega pozytywnie zakręcone postacie. Całość okraszona jest wspaniałymi zdjęciami Wojciecha Lenka. W płycie wystąpili gościnnie: Rahim, Abradab, Wojtas, Emilia, BU, Metrowy, Jotoskleja, Majkel, Skorup, Bob One, Jarecki, czy BRK.

 

Płyta jest warta polecenia dla każdego miłośnika szczerego przekazu, sporej dawki humoru i fana dobrej muzyki ,nie tylko Hip hopu. Peace ;D M.P.S.

komentarzy: 131 stycznia 2011, 13:11

1 komentarz do tego wpisu:


Validus : 09 lutego 2011, 08:57

Miałem styczność z paroma kawałkami na JewTube i nawet spodobał mi się jego styl.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl