avatar

MiroLbn Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/MiroLbn

x-gamer.pl (przenosiny gamers-zone)

X-GAMER gromadzi extremalny

ch graczy!

Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz by osiągnąć lepszy wynik w swojej ulubionej grze.
Niezależnie czy właśnie uciekasz przed bombami głębinowymi jako kapitan łodzi podwodnej, przeprowadzasz misję wyeliminowania wrogich terrorystów w pustynnej wiosce, bierzesz zamach mieczem by powalić krasnoluda, właśnie odpalasz z uśmieszkiem rakietę we wrogi samolot, czy też podbijasz kolejna planetę jako wódz galaktycznego imperium - masz w sobie ogień, i chcesz być jeszcze lepszy.
Dlatego X-GAMER nie jest dla grających w sapera czy pasjansa - jest dla graczy z pasją, którzy wymagają od sprzętu jakości, niezawodności i extremalnej wydajności!
Znajdziesz tu komputery, monitory, podzespoły, klawiatury, myszki, podkładki, joysticki, słuchawki i wiele innych akcesoriów najsłynniejszych firm na arenach e-gaminowych.
Prawie każdy artykuł został przetestowany przez najlepszych graczy, wiodące klany, wiele z nich pojawia się na LANach i światowych arenach e-sportu
Zajrzyj, a przekonasz się, że znajdziesz coś dla siebie. Masz specjalne życzenia, entuzjazm, którym chciałbyś się podzielić? - wejdź na forum (forum.x-gamer.pl)!
Nie masz akurat kasy? Zaglądaj okazjonalnie, X-GAMER wraz z partnerami organizuje co jakiś czas różne konkursy, w których do wygrania są ciekawe nagrody!
Życzymy Ci powodzenia w Twojej grze i oczywiście jak najlepszego wyniku!

komentarzy: 007 kwietnia 2010, 21:00

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl