avatar

knypol17 Użytkownik gram.pl (Bumelant) ja.gram.pl/knypol17

Playstation Meeting 2016

PlayStation, knypol17, Meeting, Relacja

Kilka dnia temu Sony przygotowało dla nas konferencje PlatStation Meeting, która odbyła się w New York'u. Zaczęło się klasycznie od powitania gości na głównej prezentacji. Spodziewałem się samych konkretów, dużo informacji o nowym sprzęcie i grach. Niestety po obejrzeniu całej konferencji byłem zawiedziony. Nie dowiedzieliśmy się niczego zaskakującego, potwierdziły się jedynie plotki o istnieniu PS4 Slim i Pro.

Nowa konsola od Sony - Playstation 4 Pro

 

Pierwsza konstrukcja od Sony jest bardziej smuklejsza i lżejsza, jeżeli chodzi o "bebechy" to niczym się nie różni od swojej starszej bardziej kanciatej siostry. "Lift" przeszedł również DualShock, gdzie na panelu dotykowym pojawiło się podświetlenie. Teraz wspomnę o naszej gwieździe wieczoru, czyli o PlayStation 4 Pro, która oferuje nam lepszą specyfikacje niż zwykłe PS4. Ma oferować nam grę z rozdzielczością 4K i HDR! HDR? Co to jest HDR? Tłumaczę: HDR to nic innego jak nowa technologia wyświetlania obrazu. Jest to szeroki zakres tonalny ( odcieni ), który możemy porównać z tym CO WIDZI LUDZKIE OKO! Technologia sprawia, że będziemy mogli zobaczyć żywsze kolory, głębokie czernie i ostre światło szczegółów w tym samym czasie!. Zobaczcie sami jak HDR radzi sobie z najmniejszymi detalami, które zostają rozjaśnione go granic możliwości. Powtarzam sam detal, mały punkt na ekranie, nie cały ekran, a obok od razu głęboka czerń ; )

 

Różnica między HDR / bez HDR

Różnica jest zauważalna

 

Sony już niebawem wypuści łatkę do oprogramowania swoich konsol, by każdy mógł się cieszyć lepszym obrazem, oczywiście jeżeli posiada telewizor 4K HDR ; )

Po prezentacji dwóch konsol zaczęło robić się nudno, pojawiły się akcesoria takie jak kamera VR, słuchawka bezprzewodowa, gameplay'e nowych gier takich jak Call of Duty, Mass Effect: Andromeda, Days Gone. Twórcy nie chcieli za bardzo zdradzić jak owe dzieła będą wyglądać finalnie, co będziemy mogli zobaczyć nowego, pozostali na tym, że gry będą na dostępne na nową konsole Sony. W wywiadach powtarzały się hasła wychwalające  typu "PS4 Pro to wyraźnie lepsza konstrukcja, która pozwala nam - autorom na więcej", "Dzięki HDR możemy eksplorować i podziwiać piękno świata". Twórcy konsoli i gier skupiali się na tym co konsola mogła dać entuzjastom i fanatykom czyli piękną grafikę.

Przedstawiam niżej listę gier, które będą wspierane po premierze nowej "maszynki":

Horizon Zero Dawn, Days Gone, Battlefield 1, Mass Effect: Andromeda, Steep, Ghost Recon Wildlands, Rise of the Tomb Raider, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare - remaster, FIFA 17, Spider-Man, For Honor, Watch Dogs 2,Killing Floor 2, Far Point

Gry, które doczekają się patcha z obsługą PS4 Pro:Uncharted 4: A Thief's End, Deus Ex: Mankind Divided, Infamous: First Light, Shadow of Mordor, Call of Duty: Black Ops 3, Paragon, The Last of Us: Remastered

( Wybacz Pawle Pochowski ta lista jest z Twojego news'a link:

Dziękuje za przeczytanie i do zobaczenia przy następnym wpisie!

Siema, cześć! ; )


Zapraszam do obejrzenia nowego bloga:

https://knypol17.blogspot.com/

 

komentarzy: 020 sierpnia 2017, 11:29

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl