avatar

jedrek221 Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/jedrek221

Koniec tego dobrego!

szkoła, youtube, wakacje, New york

W końcu musiało do tego dojść. Ostatnie dni wakacji trzeba dobrze wykorzystać. Jeżeli jeszcze nie popełniliście samobójstwa, oddajcie głos w ankiecie. Co do moich ostatnich chwil, to spędzam je głównie w księgarniach i w sklepach papierniczych. A jeżeli się trochę cofniemy w czasie to mogę powiedzieć, że byłem w Turcji. Niestety nie zamieszczę żadnych zdjęć z podróży, gdyż praktycznie w ogóle ich nie zrobiłem. A to z dwóch prostych powodów. 1. Już tam byłem 2. Mam dość krajów trzeciego świata. Byłem 2 razy w Turcji i 2 razy w Egipcie. Do tego w tym roku w listopadzie znowu wyjazd do Egiptu. Mam teraz ochotę wyjechać do U.S.A, a dokładnie do NY (NEW YORK) na szalone zakupy elektroniczne.

W Polsce już mi się to znudziło, bo wszystko kupuję przez internet. Przy okazji zakupów w tym roku pobiłem wszelkie rekordy. Przez ostatnie 3 miesiące wydałem ponad 4 000 złotych na sprzęt.

 

Znowu powracam do trybu oszczędzania. Jeżeli wy też pobiliście w te wakacje jakiś rekord, piszcie w komentarzach poniżej (źródło: YT).

Z końcem wakacji wiąże się również sporo dobrego. Chodzi mi oczywiście o koniec "sezonu ogórkowego". PS Move- ok. 12 Września, Xbox Kinect- ok. 10 listopada i mnóstwo świetnych tytułów, choć nie ukrywam, że na dwie pierwsze rzeczy czekam najbardziej. Co do tego GS'a to zapowiadam, że wpisy będą znacznie częściej niż w wakacje, podczas których zrobiłem sobie dłuższą przerwę. Mam dużo nowych pomysłów, które zacznę realizować już od samego początku września. Niestety jestem zmuszony zamknąć mój drugi GS, gdyż zwyczajnie nie mam czasu go prowadzić. Za to na pewno odświeżę swój kanał na YT. Przez wakacje trochę pobawiłem się kamerą, a teraz ćwiczę efekty specjalne na Sony Vegas Studio.

 

Tak, więc możecie być pewni, że filmy będą w wysokiej rozdzielczości. Może nawet uda się je podkręcić do HD. Jeżeli chodzi o sam GS to planuje zmianę wielkości wpisów. Będę robił je mniej-więcej takiej długości (do tego momentu). Co oznacza oczywiście, że wyrzucę z stąd te "reklamy". 

 Teraz trochę z innej beczki. W wakacje praktycznie w ogóle nie grałem. Wydawałoby się, że mam nieograniczoną ilość czasu na gry. Niestety świat nie jest taki miłosierny. Kiedyś trzeba w końcu spotkać się ze znajomymi, zdobyć trochę gotówki i oglądnąć jakieś film. Ale cóż, granie odpracuje w wolne Weekendy ;) Na koniec tego króciutkiego wpisu dodam, że REAKTYWUJE GS'a. Teraz już na poważnie! ;]

Pozdr.

komentarzy: 1125 sierpnia 2010, 19:44

8 komentarzy do tego wpisu:


PierwszaLiga : 25 sierpnia 2010, 21:05

Ja też reaktywuje GSa. A co do wakacji to dom! Tak to genialne, ale niestety nie wypaliły plany z kumplami.
odpowiedz

vale4694 : 25 sierpnia 2010, 21:41

Fajne odp. w ankiecie.Jesteśmy na forum o grach,a co może robić gracz?Hmm...grać :E
odpowiedz

jedrek221 : 25 sierpnia 2010, 21:57

Granie zaliczyłem do imprezowania.
odpowiedz

Grider : 26 sierpnia 2010, 10:24

Co do ankiety, to ja też podróżowałem ;)
odpowiedz

vale4694 : 27 sierpnia 2010, 02:43

A no to chyba,że tak. :E
W takim razie jestem niezłym imprezowiczem.
odpowiedz

vale4694 : 27 sierpnia 2010, 02:44

Co do podróżowania to ja wakacje będę miał dopiero od 8 Września
Tunezja...
odpowiedz

jedrek221 : 27 sierpnia 2010, 12:46

I to jest życie. Już zaczynasz przyzwyczajać się do codziennej rutyny, a nagle po tygodniu wyjeżdżasz na kolejne wakacje ;)
odpowiedz

binerek : 27 sierpnia 2010, 08:59

W ankiecie przydałaby się odpowiedź "Nic" :) Bo oprócz grania całe wakacje przeleżałem na łóżku :D
odpowiedz

jedrek221 : 27 sierpnia 2010, 12:41

Niech będzie, żeby wszystkich zadowolić dodałem odpowiedź "inne" ;] Moi znajomi też uważają, że całe wakacje przespałem, bo wstawałem przeciętnie o 13-14, a ja po prostu bardzo późno chodziłem spać (4-6 rano) ;)
odpowiedz

Smileyer : 27 sierpnia 2010, 21:23

A Ja zmarnowałem troche wakacje :|
Ech, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)
odpowiedz

NintendoPassion : 25 grudnia 2010, 19:25

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzy Mario!
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl