avatar

sgtThompson Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/sgtThompson

Savy...

Dziś pograłem sobie trochę w GTA IV. Już dawno przeszedłem fabułę, ale teraz mi zostało, to co nazywane jest 'urozmaiceniem rozrywki przez R*" Ale mi urozmaicenie... przedłuża grę. Teraz robię te dodatkowe misje ze złodziejami. Co trzeba najpierw zwinąć z pod komisariatu radiowóz, potem poszukać złodzieja w "komputerze pokładowym" -  w radiowozie. No i dojechać. CZIZYS JAK JA NIE LUBIĘ TYCH SAVYów... z jednej strony to savy mnie wkurzają, gdyż co jakiś czas trzeba jeździć do "Save House'a", kłaść się na łóżko i wtedy wczytuje się ekran savów... ale z drugiej to nie wymyśliłem żadnej innej, prostej metody na savy. Moze tak jak do GTA SA wyszedł taki mini-mod, w którym można było dokonać zapisu wszędzie. To by mi się podobało: odchodzisz od kompa, aha! save, wracasz wrzucasz sava, jesteś tam gdzie byłeś ostatnio, przed odejściem od kompa.

Wrzuciłem trochę screenów z gry.

 

 

darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków

 darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków

 

komentarzy: 128 stycznia 2009, 15:23

1 komentarz do tego wpisu:


MasterOfBlaster : 04 lutego 2009, 00:16

Jak mnie pamięć nie myli to w mojej wersji na Xboxa 360 była możliwość włączenia auto save'a, nie wiem jak jest z wersją PC.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl