avatar

PKSstudios Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/PKSstudios

Nowości, starości

news, pks

Kolejny długi okres nieobecności. Smutny, bo muszę przyznać, że nie było o czym pisać. Jest jednak kilka ważnych faktów, o których warto wspomnieć.

 

1. Dnia 15.10.2010 Zostaje zawieszony Stunt of the Month (SOTM).

Jedyne regularne wydarzenie stunterskie na naszym forum pozwalające przede wszystkim rozwijać twórczość i prowadzić zdrową rywalizację, zostaje bezterminowo zamknięte.

 

2. Kolejnym istotnym faktem w historii PKS'u jest to, że na forum nie mamy nowych, aktywnych ludzi. Siedzimy we własnym zamkniętym gronie. Nie stwarzamy warunków dla gości (nowych sił i talentów). Stanowczo trzeba to zmienić.

 

3. 28.11.2010 aktualizacja SA-MP.
To już nie jest tak istotne, ale warto wspomnieć. Wczoraj została udostępniona aktualizacja znanego multiplayera do GTA: San Andreas.
SA-MP 0.3c RC jest prowizoryczną aktualizacją głównie dla serwerów i twórców nowych trybów gry. Z informacji wynika jedynie tyle, że dodano zapowiadane wcześniej właściwości. A więc funkcje, nowe objiekty, systemy cząstek, tablice rejestracyjne, oraz możliwość zmiany kolorów niemal każdego wyświetlanego napisu. O tym wszystkim przeczytacie na forum sa-mp: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=194031.

 

 To tyle. Zapraszam na forum. 

www.gtastunt.xaa.pl

komentarzy: 029 listopada 2010, 07:51

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl