avatar

PKSstudios Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/PKSstudios

Update

update, przenosiny, nowy adres, Stunt League, SA-SL

Polskie Koło Stunterskie przeszło przez wiele zmian od poprzedniego wpisu.

 

Przenosiny forum

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, o jakiej chcę napisać jest przeniesienie forum na nowy adres. Przenosiny były konieczne ze względów technicznych.  Utrzymanie starego, czy nowego adresu jednak kosztuje. Nie czerpiemy zysków majątkowych z działalności strony, dlatego strona funkcjinuje jedynie dzięki Waszej dobrowolnej pomocy. Póki co, sytuacja z utrzymaniem domeny jest ustalona. Mimo to, adres oraz sytuacja Polskiego Koła Stunterskiego czekają zmiany. Jedną z planowanych zmian jest kolejna zmiana adresu. Tym razem na stałe.

Obecny, tymczasowy adres to: www.gtastunt.xaa.pl . Ten adres ma pozostać jeszcze przez parę miesięcy. Po tym czasie adres na czas nieokreślony wg. planu zostanie zmieniony na: www.gtastunt.pl

Po więcej informacji w tej sprawie, zapraszam oczywiście na nasze forum, do tematu o przenosinach forum.

 

Stunt League

Kolejnym ważnym wydarzeniem, o którym również dotąd nie wspominałem, jest konkurs GTA Stunt League organizowany co roku przez nasze forum. Zapisy rozpoczęły się bardzo szybko, jeszcze przed przeniesieniem forum na obecny adres. Po tym wydarzeniu konieczne było potwierdzenie uczestnictwa w Stunt League przez zapisanych już uczestników. Dzięki temu konkurs mógł sprawnie ruszyć na nowo.

Parę słów o konkursie.

Konkurs GTA Stunt League: edycja 2010 jest zadedykowany grze GTA: San Andreas. Jest to już druga Stunt Liga organizowana w tej części GTA. Zabawa polega na rywalizacji dwóch wskazanych przez sędziów zawodników. Oboje dostają jednakowe zadanie stunterskie, z którego trzeba wywiązać się jak najlepiej. Równolegle odbywają się walki pozostałych par uczestników. Wygrany przechodzi, by rywalizować dalej, przegrany dziękuje za wspólną zabawę. Finał konkursu wyłania trzech stunterów, którzy zostali najwyżej ocenieni przez sędziów.

Obecna edycja Stunt League jest w trakcie intensywnych rozgrywek. Możemy oglądać przebieg konkursu oraz kibicować uczestnikom w dziale na forum Chat ogólny.

 

Zapraszam także do brania udziału w organizowanym regularnie co miesiąc konkursie: Stunt of the Month (SOTM) i jego corocznym podsumowaniu: Stunt of the Year. Może to właśnie Twój stunt okaże się stuntem roku.

 

Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

komentarzy: 015 sierpnia 2010, 16:29

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl