avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Kahvi Collective

 

       

http://www.kahvi.org/index.php

Aż dziwne, że jeszcze nie polecałem tegoż zacnego netlabela...

Jest to jeden z najstarszych netlabeli funkcjonujących w internecie i co ważne, nadal starający się zachwycać odbiorców swoimi releasami.

Od początków istnienia datowanych na 1999 rok, katalog sukcesywnie zapełniany był wszelakimi dobrami, które wyprodukować można dzięki elektronice. Stylistycznie operowano głównie na polu szeroko rozumianego IDM i tych bardziej spokojniejszych klimatów zapewnianych przez enigmatyczny slogan: Downtempo. Z czasem stało się to powodem zachwytu odbiorców i duma samego netlabela, któremu do katalogu udało się pozyskać takie sławy czilałtowych brzmień, jak Solar Fields, Cell czy Hol Baumann. Oprócz tego w katalogu znajduje się całkiem spora liczba wydawnictw uznanych postaci sceny niezależnej, jak Coax, Killowats czy Blamstrain.

Liczący obecnie 295 pozycji katalog na pewno zapewni wiele wspaniałych doznań muzycznych, a z racji głównie downtempowego profilu, nawet najbardziej wybredni znajdą coś ciekawego.

komentarzy: 029 września 2010, 13:54

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl