avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Senile Dementia

 

        

http://www.sendem.ru/releases/

Wpis będzie krótki, albowiem informacje zdobyczne są niezwykle skromne.

Z tego co wiadome stworzony przez naszych wschodnich krajan z Rosji w 2009 roku w zamierzeniach miał promować Dark Ambient i tak też jest w istocie.

W ciągu roku działalności wydano dziesięć pozycji i niestety nic nie wskazuje by miało ukazać się więcej, tak więc wpis owy jest głównie motywowany faktem, że być może to ostatnia chwila w której możecie zassać wydane pozycje.

A owe pozycje oferowane przez netlabel, choć nie są czymś wyjątkowym na scenie Dark Ambientu, to jednak warto się z nimi zapoznać, by chociażby wyrobić sobie własne zdanie, a być może nawet będą w ogóle pierwszym Waszym kontaktem z tym zacnym gatunkiem muzyki. 

W wydanych pozycjach, wręcz uderza duch twórczości Lustmorda, więc poniekąd za darmo dostajemy możliwość poznania muzyki, w ramach której operuje wspomniany Mistrz. Chociażby ten fakt powinien zaciekawić miłośników gatunku do zasysania skromnego ostatecznie katalogu, a drugim niech będzie fakt, że choć muzyka może i nie oryginalna, to jednak ma swój klimat i posiadanie jej w kolekcji w niczym nie przeszkadza moim, nieskromnym zdaniem. ;]

 

komentarzy: 023 sierpnia 2010, 22:38

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl