avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

La Caverne Du Dragon

 

         

http://www.lacavernedudragon.eu/

Tym razem powrót do mocno podziemnych brzmień tylko dla wybrańców.

Francuski netlabel La Caverne du Dragon, to ściśle niezależny promotor muzyki z kregów Martial Industrialu, NeoFolku i Dark Ambientu o dość silnych wpływach nacjonalistycznych i pro-Europejskich (bynajmniej nie w odniesieniu do idei aktualnej Unii Europejskiej).

Niestety w przypadku tegoż netlabelu, choć sam stroni od bezpośredniej agitacji faszystowskiej czy wręcz neo-nazistowskiej, to jednak wielu współpracujących z nim artystów, jawnie popiera i bierze udział w takich ruchach. Całe szczęście, że muzyka nie jest wynikiem takiej idiotycznej postawy i propagandy, a wręcz przeciwnie, zawiera wiele interesujących produkcji dla miłośników brzmień NeoFolku czy Martial Industrialu, którzy jednakże aż tak bardzo nie mają nasrane pod kopułami, by wspierać w jakikolwiek sposób tak idiotyczne ruchy.

Zawsze należy pamiętać, że to tylko muzyka i w większości przypadków osobom odpowiedzialnym za dobór wydawnictw, udaje się utrzymać mało kontrowersyjny poziom tychże.

 

Na obecną chwilę katalog liczy sobie 21 pozycji z których godnymi polecenia są trzy części znakomitej kompilacji "Tribute To The Dead Soldiers (1914-1918)" oraz kompilacja "French Collaboration", no i oczywiście pozycje sygnowane przez Front Sonore, znanego już co niektórym za sprawą netlabelu Kaos ex Machina. Godnymi polecenia są też releasy autorstwa Nebel, Autodafe oraz Heilige Zorn.

Muzyka co prawda nie dla każdego, ale polecam choćby spróbować uszczknąć kawałek tym co jeszcze nie poznali tego gatunku muzycznego (może się spodoba), no a dla miłośników, to zawsze coś nowego, tak więc polecam jak najbardziej. ;]

 

komentarzy: 329 maja 2010, 23:54

1 komentarz do tego wpisu:


Revanchist : 11 czerwca 2010, 08:23

Heil Mussolini, heil heil heil!
odpowiedz

meryphillia : 12 czerwca 2010, 17:44

:3 Label jest z Francji, tak tylko chciałem napomknąć. ;D
odpowiedz

Revanchist : 13 czerwca 2010, 18:42

Wiem, ale co z tego? :D
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl