avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Digital Diamonds

http://www.digital-diamonds.com

 

Digital Diamonds, być może nie jest jakimś zasłużonym natlabelem, gdyż wystartował zaledwie w 2006 roku, a i poszczycić się może tylko siedmioma pozycjami w katalogu.

Ale to tylko pozory, bowiem muzycznie, netlebel ten jest jednym z najlepszych wydawców ciekawej i nietuzinkowej, rytmicznej elektroniki.

 

Digital Diamonds założone przez duet Alic, czyli Adama Zawadzkiego i Volker'a Jakubzik'a, operuje na niezykle dynamicznej przestrzeni dźwięków pomiędzy PsyTech-Trance, a Minimal'em, choć całej tej muzyki nie można tak jednogłośnie prosto zaszufladkować. Po prostu muzyki tej należy posłuchać samemu i ocenić czy nam się podoba. Dla prawdziwego maniaka elektronicznych dźwięków, uwielbienie dla tego rodzaju dźwięków raczej będzie wiadoma, ale rozumiem że nie każdy czegoś takiego szuka pośród elektronicznych brzmień, dlatego też lepiej ocenić to samemu. :)

To że netlabel jest poważany i profesjonalny, niech świadczą same wydane "nazwiska", czyli między innymi Dan Rotor czy Nuclear Ramjet.

Ale nawet nie patrząc na renomę danych twórców, bez wątpienia muzykę z tego netlabelu można polecić jako doskonałą w każdym calu.

 

Osobiście systematycznie sprawdzam stronę netlabelu, czym nowym mnie uraczyli i mam nadzieję, że ktoś z Was będzie miał równie dobre mniemanie o muzyce, jaką pozna dzięki zamieszczonym na stronie wydawnictwom.

komentarzy: 004 września 2008, 20:08

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl