avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Yuki Yaki

         

         

http://www.yukiyaki.org/

Prezentowany tym razem netlabel, to kolejny przedstawiciel z kręgów motorycznej elektroniki, choć oczywiście nie tylko.

Powstały w Niemczech w 2005 roku Yuki Yaki, jak każdy inny netlabel miał za zadanie promować dobrą muzykę oraz artystów stojących za owymi dźwiękami. W ciągu pięcioletniej działalności, katalog nie obrósł co prawda w oszałamiającą ilość wydawnictw, bowiem jest ich na chwilę obecną zaledwie 19 plus jeden set didżejski, ale za to wszystkie te produkcje są wartymi posłuchania, bowiem nie ma w nich śladu pośpieszności, tandety czy nudy (o ile oczywiście ceni się takową muzykę).

Yuki Yaki miał być platformą dedykowaną różnej muzyce, ale ograniczoną jednakże do elektronicznego przekazu Minimalu, TechHouse, Clicks 'n Cuts czy IDM ogólnie mówiąc i takie też dźwięki znajdziemy pośród poszczególnych releasów.

Nie licząc artysty ukrywającego się pod pseudonimem Choenyi , który jest już uznaną postacią na netlabelowej scenie, większość pozostałych artystów, to praktycznie nieznane osobistości, jednakże tworzące znakomitą muzykę. Oczywiście osoby nie rozumiejące współczesnej muzyki klubowej, nie mają czego szukać pośród wydawnictw netlabela, bowiem najprawdopodobniej żadna z pozycji w katalogu im się nie spodoba.

Innym osobom, bardziej zainteresowanym, polecam dla przykładu te oto wydawnictwo [ykyk014] Emmerichk - 4th , czyli znakomitą porcję Clicks 'n Cuts i DubTechno.

 

komentarzy: 326 kwietnia 2010, 20:36

1 komentarz do tego wpisu:


deusER4 : 27 kwietnia 2010, 01:09

jak IDM to łyknę sequencee Y_Y z chęcią sztuczek parę =]
odpowiedz

meryphillia : 28 kwietnia 2010, 14:33

;]
odpowiedz

deusER4 : 29 kwietnia 2010, 03:52

;k

ciepłe fazy są tam.. szkoda że niewiele ;<
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl