avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Przestrzeń zmiksowanych podróży

 


http://www.mixotic.net/

 

Tym o to dziwacznym nieco :) tytułem, chciałbym polecić waszej uwadze genialny portal serwujący sety DJ'skie wyprodukowane przez różne osobistości sceny przy pomocy utworów które znaleźć można w najróżniejszych netlabelach.

Portal operuje co prawda głównie na przestrzeni rytmicznej i większość opublikowanych setów to mniej lub bardziej "taneczna" muzyka od MicroHouse począwszy na Schranz skończywszy. Jednakże nie zabraknie tez kilku czilujących secików czy nawet eksperymentalnych.

Prezentowane sety są na bardzo dobrym poziomie i w większości dobrze przemyślane konstrukcyjnie, więc żadnej 'tandety" w wykonaniu tutaj nie znajdziemy.

Sporo secików jest tak miłych w odsłuchu i przy okazji mocno "baunsujących" ^^, że spokojnie nadadzą sie na domowe imprezy (oczywiście tylko wtedy, gdy towarzystwo lubi techniczne dźwięki i nie mówię tu o C-Bolcach i innych Tiestach czy Kalwiuszach und Remiuszach), co zresztą częstokroć uskuteczniałem, gdy chciałem się schlać i ze szlajać w towarzystwie, a nie miksować osobiście. ;D

 

Na obecna chwilę secików jest już 136, czyli jest w czym wybierać. :)

Wybór ten ułatwiają zarówno opisy, tagi, jak i komentarze słuchaczy (choć te są często w języku Niemieckim) , co ułatwia rozeznanie nieco.

Oczywiście jest tez player przy każdym z setów, który pozwala nam zapoznać się z setem bez konieczności ściągania go, jeśli nam nie podpasi muzyka w nim zawarta.

Miłą zaletą jest podlinkowanie pod odpowiednie utwory w trackliście , netlabelu z którego pochodzi dane nagranie, co pozwala nam zapoznać się od razu z katalogiem danego netlabela.

 

Polecam ów portal z pełną odpowiedzialnością za dobra muzykę, którą można na nim uzyskać. :)

komentarzy: 001 września 2008, 00:06

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl