avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Klinika smakowitych dźwięków

 

         

[ca300] VA - Clinical Anthology (2006-2009)

http://clinicalarchives.blogspot.com/2009/08/ca300-various-clinical-anthology-2006.html

http://www.archive.org/details/ca300_ca

Minęło pięć miesięcy od momentu, gdy polecałem Wam wyśmienite jubileuszowe wydawnictwo w katalogu Clinical Archive, czyli dwusetny numer w katalogi za sprawą świetnego VA - Clinical Jazz.

Okazją dla tego wpisu jest kolejny jubileusz tego znamienitego netlabela, czyli wydawnictwo numer 300(!). ;]

 

Tym razem mamy do czynienia z retrospekcyjną kompilacją zajmująca pięć płyt, a na której znajdują się różnogatunkowe utwory z całego dorobku wydawnictwa.

Chociażby z tego powodu kompilacja ta zasługuje na wzmiankę, bowiem daje niezdecydowanym jeszcze co do tegoż netlabela możliwość zapoznania się z muzyką, jaką można znaleźć w przepastnym katalogu.

 

Znajdziemy tutaj cały przekrój gatunkowy od rytmicznych utworów IDM, poprzez Rockowe giganty kilkunastominutowych przedstawicieli psychodelicznego nurtu, a z do wszelakich eksperymentów Noise, Electro-acoustic czy Ambientu...

 

Co prawda wybór nie jest może jakiś super trafiony i zdecydowanie brakuje w nim wielu świetnych pozycji, ale ostatecznie nie jest źle, tak więc serdecznie polecam zapoznanie się z tą składanką zarówno przez tych jeszcze niezdecydowanych co do jakość produkcji prezentowanych przez Clinical Archives, jak i tych którzy nie mają bladego pojęcia o czym piszę.

;)

PS: By udowodnić, że składanka ta jest warta ściągnięcia, dodam tylko, że już znajduje się na piątym miejscu popularności na archive.org pośród wydawnictw Clinical Archives z wynikiem lekko ponad 44 tysięcy ściągnięć.

komentarzy: 522 września 2009, 21:11

1 komentarz do tego wpisu:


mariowsad : 23 września 2009, 09:45

muzyka taka tam jeżeli słuchałem to o czym moówiłeś to coś jakby booliwoodzkie hity bez obrazy
odpowiedz

deusER4 : 23 września 2009, 11:16

czy ja wiem, a może by tak jakąś włochatą?
odpowiedz

meryphillia : 23 września 2009, 16:33

Ty żyjesz!!!!!! :D
odpowiedz

deusER4 : 23 września 2009, 21:38

tak tylko.. znaczy: tak, tylko nagrywałem nowe odcinki wakacyjnej sagi klanowej, zatytułowane: "telwizja robi w chuja gdyż siostra nie śpi już trzecią dobę bo pomagała wyjść maćkowi z wanny a wszystko to po to byście nie walili andrjeja experience" ..ale już wszystko dobrze, ogarnąłem co trzeba - Żyję!! :]
odpowiedz

HaatreT_ReviveD : 24 września 2009, 21:05

albo Vlada experience
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl