avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Diplomatik

 

         

http://www.diplomatik.net/index.html

 

Ostatnie dwa tygodnie moich poszukiwań netlabelowych, to w dużej mierze eksploracja Minimalistycznych dźwięków i ich pogranicza.

Odkryłem wiele wcześniej nieznanych netlabeli, w tym i kilka całkiem sporych, że aż dziwne iż wcześniej na nie nie wpadłem.

 

Diplomatik, to jak na razie dość skromny netlabel z Kanady, wydający jednakże artystów z całego świata dosłownie.

Jedenaście pozycji w katalogu, to głównie pulsująco-klikująco-plumkający NuMinimal dość dobrej jakości, tak więc miłośnicy gatunku będą wniebowzięci, szczególnie iż netlabel może się poszczycić EP'ką (bardzo smakowitą w rzeczy samej) już uznanego na scenie projektu Kill Minimal .

Pozostałe pozycje w katalogu też są nie mniej wyborne, a z racji iż nie jest ich aż tak zbyt wiele, więc warto poświęcić jeden wieczór na ściągnięcie całości i przesłuchanie.

 

Oprócz działalności w ramach CC License,  Diplomatik oczywiście trudni się także komercyjną działalnością, zasilając płatnymi wydawnictwami platformy Juno i Beatport.

Skoro darmowe pozycje sa tak dobre, to i z pewnością te płatne, także warte sa tych kilku dolarów chociażby. ;]

 

komentarzy: 415 czerwca 2009, 15:30

4 komentarze do tego wpisu:


NintendoPassion : 22 czerwca 2009, 05:43

Bardzo ciekawe dźwięki. A no się człek zawsze czegoś nowego doszuka.
odpowiedz

meryphillia : 22 czerwca 2009, 13:59

;] Netlabele potrafią zadziwić zarówno swoją liczebnością, jak i jakością prezentowanej muzyki. Dlatego też warto ssać ich katalogi i poznawać ich zawartość, jak najbardziej. ;)
odpowiedz

NintendoPassion : 23 czerwca 2009, 04:55

Słucham różnej muzyki. Przeważnie zasłyszanej. A i mi trafi się jakieś własnoręczne odkrycie od czasu do czasu. Ambient i minimalizm jak najbardziej!
odpowiedz

meryphillia : 23 czerwca 2009, 16:20

No i takie podejście mi się podoba. ;]
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl