avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Gorący kubek przepysznej kawy

 

          

[PHATT031] Gawronski - Cup Of Coffee

http://www.phatt.pl/wydawnictwa/31-40/phatt031/

Najnowsza pozycja w katalogu Polskiego netlabela PhattSounds, to wyśmienita porcja ambitnych elektronicznych kolaży muzycznych. 

Album ten zawiera w sobie wszytko to, co stanowi o genialności brzmień elektronicznych, będąc jednoczesnie solidnym kamieniem w oczodół wszytkim "technohejterom", bowiem takie właśnie brzmienia udowadniają iż elektronika, to nie tylko pusta łupanka, czy eksperymentalna łupanka nie dla każdego zdatna do rozkoszowania się.

 

"Cup Of Coffee", to bardzo dobry materiał na wydawnictwo komercyjne nawet, bowiem zawiera w sobie dźwięki, które łatwo przyswajalne są ludzi niekoniecznie związanych mocno z muzyką klubową, na tej samej zasadzie co popularność artystów w stylu Apparat, Digitalism czy Richie Hawtin.

Ta doskonała mieszanka chilloutującej elektroniki, TechHouse i PostProgressive dzięki łatwo przyswajalnej melodyce na serio ma szanse spodobać się praktycznie każdemu.

 

Wielki plus dla PhattSounds za tego releasa, bowiem niejako udowadnia nim, swoją bardzo wysoką pozycję już nie tylko na scenie netlabelowej, ale ogólnej scenie niezaleznej muzyki klubowej w Polsce.

Oby w przyszłości trafiało do nas więcej takich wydawnictw. :)

komentarzy: 111 czerwca 2009, 21:36

1 komentarz do tego wpisu:


Wookie : 12 czerwca 2009, 08:17

Muzyka elektroniczna - to nie dla mnie.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl