avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Miga

 

         

http://www.miga-label.org/eng/main.htm

Założony w 2004 roku Hiszpański netlabel Miga niestrudzenie reprezentuje słynną latynoską łatwość w produkowaniu ciekawej muzyki.

 

Netlabel ten to nie tylko muzyka, ale chyba przede wszystkim silna promocja wizualna na wszelakich festiwalach, imprezach, happeningach, wystawach itp.

Ekipa promotorska, jak i wybrani artyści, co roku występują na wielu imprezach, w tym takich, jak słynny Sonar Festval.

 

Oprócz samej muzyki, na stronach netlabelu znajdziemy też pokaźny zasób ambitnych teledysków, a dodatkowo zlinkowany jest webzine (niestety tylko w języku Hiszpańskim) prowadzony przez ekipę netlabela, a dotyczący oczywiście niezależnej sceny artystycznej. http://animatek.net/

 

Muzycznie, pośród obecnych 32 wydawnictw, mamy do czynienia z całym praktycznie repertuarem ulubionych przez netscene gatunków. Od IDM, Glitch, a nawet Chiptunes do Minimalu.

Większość produkcji stoi na bardzo przyzwoitym poziomie, a niekiedy wybijają się nawet jeszcze wyżej.

Dla poczatkującego słuchacza godnymi polecenia na początek, będą oczywiście składanki reprezentujące cały przekrój stylistyczny netlabela.

[Miga10] VA - Exponencial, [Miga20] VA - Tangencial oraz [Miga30] VA - Integral , to prawdziwe skarbnice wspaniałych dźwięków i warto chcociazby tylko z nimi się zapoznać, gdy nie chce nam się bardziej zagłębiać w cały netlabel.

komentarzy: 226 maja 2009, 11:31

2 komentarze do tego wpisu:


deusER4 : 28 maja 2009, 23:54

la prawdziwa skarbnica.. obacze!
Legiony wściekle dziękują!
]:>
odpowiedz

meryphillia : 30 maja 2009, 16:47

;]
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl