avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

This Plague Of Dreaming

 

       

http://www.thisplagueofdreaming.net/

 

TPoD, to całkiem przyzwoity netlabel ze Stanów Zjednoczonych, oferujący brzmienia dla miłośników bezkompromisowej muzyki.

 

Funkcjonują od 2005 roku i całkiem przyzwoicie działają, wypuszczając co jakiś czas nowe wydawnictwa, których całkowita ilość na dziś dzień, to 33 albumy i EP'ki.

 

Katalog netlabelu będzie prawdziwą kuchnią smakowitości na stole Dark Ambientu, Noise oraz szeroko pojętego Experimental.

Dla mnie, praktycznie wszyscy wykonawcy wydani przez TPoD, to nic nie mówiące tagi i nazwy, ale być może oznaka to mojego zbyt małego rozeznania w tych kręgach muzycznych.

Oczywiście w żaden sposób nie umniejsza to jakości muzyki oferowanej w katalogu, bowiem obok przeciętnych kompozycji, znajda się też i całkiem dobre, a że katalog jest już w miarę bogaty, to z pewnością ktoś znajdzie coś ciekawego w ofercie netlabelu.

Osobiście mogę polecić wydawnictwa sygnowane przez Nagual Art, czyli Niemiecki projekt Dark Ambientowy, którego kompozycje są bardzo ciekawe i przyjemne w odbiorze.

 

komentarzy: 122 kwietnia 2009, 17:09

1 komentarz do tego wpisu:


NintendoPassion : 10 sierpnia 2009, 01:01

Przesłuchałem utwór Orion. Już od dawna słuchałem czegoś podobnego, ale kompletnie nie miałem pojęcia jak się to nazywa. Ciekawe, aczkolwiek nie na każdą okazję. Coś w rodzaju tła do dobrej opowieści w ciasnym pokoju z kilkoma osobami.

Pozdor.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl