avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Otium

 

       

http://otium.ru/

Otium to ciekawy przedstawiciel Rosyjskiej sceny muzyki niezależnej.

Choć głównie muzyka prezentowana przez label skupia się na tej tworzonej przez naszych sąsiadów ze Wschodu, to znaleźć też możemy w katalogu nagrania stworzone przez ludzi z Bułgarii, Niemiec i Hiszpanii, a nawet naszych rodaków (konkretnie: Ad.R i DJ Nikto). :)

 

Muzycznie jest nawet bardziej, niż "lepiej"... Muzycznie jest po prostu "w pytkę". ]:>

Netlabel w swoich wydawnictwach, promuje głównie wszelakie formy spokojniejszej elektroniki w klimatach Downtempo.

I tak pośród, na obecną chwilę, pięćdziesięciu trzech pozycji znajdziemy zarówno PsyDub, Acid Jazz, Ambient, GlitchElectronic, czy nawet TechnoDub i Click 'n Cuts.

Szczególnej uwadze polecam wydawnictwa autorstwa Koan , którzy to odnieśli już dość sporą popularność nie tylko w kregach PsyDub/Downtempo, ale ogólnie, co łatwo mozna wywnioskować chociażby z ich profilu na last.fm. :)

 

Oprócz wydawania samej muzyki, Otium stara się ja też promować za pomocą wspaniałego wynalazku obecnych "czasów internetu", czyli za pośrednictwem stacji shoutcast.

 

---

 

Stałych Lurkerów sajta proszę o wybaczenie, że ostatnio tak niewiele się tutaj działo, ale cóż... ściemniać nie będę ściemniał, ostatnimi czasami leniwy jestem okrutnie i zwyczajnie nie miałem humoru by cokolwiek pisać.

Mimo wszystko, choć pewnie owych stałych Lurkerów jest niewielu, to koniec końców zrobiło mi się głupio, że tak ich "olałem" i być może na tych "kilku" jest choć jeden który organoleptycznie sprawdza zawartość wpisów, więc niech mu będzie i będę jednak coś wrzucał od czasu do czasu. ]:>

Pozdrawiam

EDIT: Wcześniej nie miałem takiego zamiaru by śledzić gramowiczów, ale ostatnio natykam się na całkiem ciekawe blogi, więc dodaję "listwę szpiegującą" by odnajdywać nowe blogi. ;]

komentarzy: 616 lutego 2009, 21:51

6 komentarzy do tego wpisu:


deusER4 : 19 lutego 2009, 15:29

jak w pytkę to ciahacho!! pędzę sprawdzić co żeś zaaplikował :)
...
a jedna sprawa, Meryphillii można się spodziewać więcej mixów? bo jak nie to wyprowadzam się i zasilam czarną dziurę ;)
odpowiedz

meryphillia : 19 lutego 2009, 15:58

A zassałeś wszystko co jest w żurnalu na moim last.fm? ;) Poza tym aktualnie siedzę i dobieram wałki w końcu do Vol.2 Kaos Sound Formed Inside Machina. ]:>
odpowiedz

deusER4 : 20 lutego 2009, 17:15

ssam narazie z kilku stron.. kończę Kaos EX.. i szukam konkretnie wszystkich możliwych projektów Vampiir of the North'a..poradź.. mam tylko ( i aż ) Caerula.. i Metamorfrozen.
na razie nie odważyłem się wejść na Twój profil na last.fm, czuję że zginąłbym w gąszczu nazw :/
odpowiedz

meryphillia : 20 lutego 2009, 20:44

Hehe. Na laście wejdź sobie tylko w journal, jak reszta Cię przerasta. :D Masz tam kilka moich setów, ale różnych stylistycznie. Co do Vampiira, to ma swój własny netlabel: http://haunted-klinik.110mb.com/catalog.htm ;]
odpowiedz

deusER4 : 20 lutego 2009, 21:08

miałem sen który się ziścił!!
..the power of love to the dark.. into the tunnel of pain! hahaha ]:> dzięki!!
odpowiedz

meryphillia : 20 lutego 2009, 21:52

;]
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl