avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Qunabu

 

       

http://netlabel.qunabu.com/

 

Qunabu, to ciekawy netlabel o podobnym profilu muzycznym do poprzednio opisywanego DeepInDub.

Ten Polski netlabel, oferuje zaledwie kilka wydawnictw (siedem na obecna chwilę, z czego dwie to składanki), ale nie sposób zauważyć iż są to pozycje bardzo dobre.

Większość utworów, to różne formy stylistyczne, obklejone Dubowym klimatem, pośród których znajdziemy zarówno klasyczne w brzmieniu DubTechno czy Click & Cutz, ale znajda się tez i utwory w stylistyce Dubstepu.

 

Niestety jedynym mankamentem jest uśpiona aktywność netlabela, która niezbyt zachwyca częstotliwością ukazywania się wydawnictw.

No ale może to i lepiej, bo  mamy pewność, że jeśli już coś się ukazuje, to z pewnością jest to coś wartego wrzucenia do odtwarzacza. :)

 

Pomimo tego, iz cały projekt jest dziełem naszych krajanów, to nie ograniczają się oni tylko do rodzimych projektów muzycznych, ale pośród dział wydanych , usłyszymy nagrania chociażby z Niemieckiej, Francuzkiej czy nawet Tureckiej "sceny", co warte z pewnością jest odnotowania, bo świadczy o sporej medialności netlabela, skoro dociera on do różnych zakątków globu.

 

Potencjalnym osobom niezdecydowanym co do wartości katalogu, polecam na początek zainteresować się ostatnim z wydawnictw, czyli kompilacją [qnb007] VA - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Dub Band 2, która prezentuje dosłownie cały przekrój muzyczny katalogu, zawierając w sobie różne style.

komentarzy: 217 grudnia 2008, 15:37

2 komentarze do tego wpisu:


Witcher1990 : 22 grudnia 2008, 11:20

Ja zrewanżuję się porównaniem- Testament zawsze tworzył dobry metal, a ostania wydana płyta, wydana po 9latach, trzyma wysoki poziom poziom:) Death magnetic wydany po 5latach od St.anger też jest niczego sobie:) Gry Blizzarda robione po kilka lat stają się dziełami niemal kultowymi:) Prace nad Wiedźminem trwały ok 5lat ale jak widać mamy super produkt na który warto było czekać:)
odpowiedz

NintendoPassion : 14 sierpnia 2009, 05:35

Grzebie w twoim sajcie i coraz to lepsze nutki wyszukuje.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl