avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Muertepop

 

        

http://www.muertepop.com/

 

Muertepop, to  jeden z tych specyficznych netlabeli, które operują w najróżniejszych rejonach muzycznych.

Ogólnie, sami szufladkują się pomiędzy czymś tak mglistym, jak Indie-Electronica. I choć trzeba przyznać, że faktycznie sporo jest muzyki pośród wydawnictw, a podpadającej pod tę kategorię, to jednak nie do końca netlabel ten w całości jest w takich klimatach.

 

Pośród nagrań z poszczególnych pozycji w katalogu, usłyszymy zarówno sporo czystych, akustycznych utworów praktycznie nie mających nic wspólnego z elektroniką jako taką, jak i przykładowo czysty chaos dźwiękowy w albumie "Musica Per Giostrai Futuristi" produkcji Roberto Maldoror Manfredini.

Część materiału z pewnością będzie trudna do odebrania, jak powyższych Roberto, ale sporo też znaleźć mozna w netlabelu uroczych utworów, jak  "Internet Love" z pierwszego numeru w katalogu. :)

 

Muzykę z tego netlabelu polecam mocno, bowiem sporo wspaniałych tu produkcji, których nie powstydziłoby się Mum, M83 czy Nathan Fake i osoby wiedzące o kim napisałem powyżej, z pewnością znajdą sporo fajnej muzyki pośród tych czternastu aktualnych wydawnictw w katalogu.

 

PS. Nieco przyspieszę opisywanie netlabeli, bowiem mam na to nieco więcej czasu aktualnie, a z racji iz przez najbliższe kilka miesięcy raczej się tutaj nie pojawię, więc muszę nieco dać Wam materiału "do przerobienia" na ten czas. ;D

komentarzy: 111 grudnia 2008, 17:09

1 komentarz do tego wpisu:


deusER4 : 13 grudnia 2008, 17:39

bardzo lubię klimaty M83, the Notwist czy the Knife.. jeśli to co zaproponowałeś wpasowuje się w to, to nic innego mi nie pozostaje jak spróbować Muertepop. dzięki :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl