avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Pentagonik

    

       

http://www.pentagonik.de/

 

Kolejny z Niemieckich netlabeli, oferujący całkiem profesjonalną i miła w odbiorze, współczesną muzykę klubową..

 

Netlabel funkcjonuje już od 2005 roku, dodatkowo w samej stolicy Niemieckiego Clubbingu, czyli Berlinie.

Takie, a nie inne umiejscowienie netlabelu, wtajemniczonym może dać już początkowy obraz muzyki, która jest serwowana poprzez wydawnictwa. ;)

Dla tych, którzy jednak nie wiedzą , jakie to znaczenie ma Berlin dla muzyki klubowej, powiem tylko iż Berlin od samych początków sceny, był niezwykle płodnym miejscem w artystów, którzy pchali ten gatunek muzyki naprzód.

 

Tak więc katalog netlabelu z ponad dwudziestoma wydawnictwami, to wrzący tygiel najróżniejszych podgatunków, od MinimalHouse począwszy na DubTechno skończywszy.

W katalogu znajdziemy pozycje kilku uznanych już artystów, jak Charles Tone, Kareem, Norman Fairbanks czy Ludwig Coenen.

 

Oprócz działalności wydawnictwa, netlabel jest też promotorem wielu imprez na terenie Berlina, więc jeśli będziecie sie tam kiedyś wybierać na weekend, warto zajrzeć na stronę czy nie dzieje się akurat coś ciekawego. :)

komentarzy: 117 listopada 2008, 12:59

1 komentarz do tego wpisu:


Witcher1990 : 18 listopada 2008, 17:17

Ja się do Berlina nie wybieram. Jakoś nie wyobrażam się w stolicy techno i wogóle w tym kraju (no chyba, że jechać tam na zarobek:))
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl