avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Aerotone

 

    

http://aerotone.300l600.de/index.php

 

Choć spora część kolekcji tego netlabela posiadam już od ponad roku, to przyznam się z zawstydzeniem, iż dopiero w zeszłym tygodniu zapoznałem się z jego nagraniami.

 

Aerotone, to  całkiem dobry netlabel powstały w 2005 roku w Bawarii w Niemczech.

To co niewątpliwie może zainteresować ludzi, to fakt iz Aerotone proponuje całkiem sielską i inteligentną elektronikę z pogranicza Indie-electronic i chillout'u. 

Muzyka prezentowana w wydawnictwa z pewnością ma większe szanse na pozyskanie miłośników z racji swojego spokoju i liryczności, niż miarowe "łupu-cupu", tak nieprzyswajalne przez co niektórych.

Jeśli lubicie Mum, Sigur Ros czy podobne klimaty, to z pewnością znajdziecie w tym netlabelu sporo ciekawej muzyki. :)

Na obecna chwilę, w skład katalogu wchodzi piętnaście pozycji, z czego większosć to obszerne albumy i kompilacje.

 

Jako zachętę, zaproponuję ostatnio wydaną pozycję, czyli album [aer015] Cantaloup - On A Hill Not Far Away, gdzie zdążyłem już zauważyć po last.fm, wykonawca ów ma już spore grono miłośników.

Pozycja ta, to całkiem miła czillująca elektronika z licznymi elementami akustycznymi, tworzonymi głównie poprzez klasyczna gitarę. oprócz samych dźwięków, Cantaloup intryguje też zmanieryzowanymi wokalami udzielającej się w projekcie dziewczyny, które z jednej strony nieco irytują, ale z drugiej (jak w przypadku utworu "Last Song" potrafią wywołać miły uśmiech na twarzy.

Polecam też drugi album tego wykonawcy dostępny w katalogu netlabela, czyli [aer004] Cantaloup - Tonight It Shows, który jest nie mniej ciekawą pozycją. :)

 

komentarzy: 127 października 2008, 01:02

1 komentarz do tego wpisu:


Witcher1990 : 02 listopada 2008, 10:36

Chciałbym Ci coś napisać ale nie słucham takiej muzyki więc cóż mogę napisać tylko tyle- fajny wpis:p
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl