avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

WM Recordings

 

         

http://www.wmrecordings.com/

WM Recordings, to label powstały w słonecznikowej Holandii, którego motorem napędowym był kolektyw Comfort Stand Recordings,  w którym to udzielał się twórca WM Rec., czyli Marco Kalenek.

 

Od 2004 roku do dnia dzisiejszego w katalogu netlabela znalazło się już 121 darmowych wydawnictw na które składają się składanki, EP'ki i całe albumy.

Podobnie jak wspomniany Comfort Stand Rec. WM przyjęło za standart prezentację muzycznych dokonań praktycznie każdego chętnego. Dzięki temu zabiegowi w katalogu znajdziemy zarówno pulsujące techniaweczki, na wpół śmieszne szanty śpiewane przez totalnych amatorów przy fałszującym akompaniamencie gitary, masę różnorodnego rocka, nieco Jazzu, ale też nawet jakieś regionalne, folkowe przytupajki prosto z Senegalu :D.

Czyni to niezwykle smakowitym ów netlabel, gdyż wiadome że prędzej w nim ktoś znajdzie coś ciekawego, niż w takim ściśle sklasyfikowanym gatunkowo.

 

Oprócz darmowych wydawnictw WM Rec. wydaje także płatne pozycje, część w postaci tylko cyfrowej, ale znajda się też CD czy winyle.

 

komentarzy: 019 września 2011, 15:18

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl