avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Psychodeliczne podskoki Pana Tadeusza

 

       

VA - Panta Deus

http://www.ektoplazm.com/2011/panta-deus

Polecany dzisiaj materiał powstał jako podsumowanie dziesięcioletniej działalności krajowego, najważniejszego serwisu poświęconemu kulturze skupionej wokół sceny PsyTrance.

Na składankę utwory przygotowali niemal wszyscy najważniejsi obecnie krajowi producenci i szkoda że kilku zabrakło. 

      

Niestety zaprezentowane utwory w przeważającej większości nie są czymś wybitnym w swoich podgatunkach, może nie rozczarowują, ale są ot typowymi przedstawicielami bym powiedział. Nawet znakomity Artha zaprezentował dość skromny materiał pod postacią dwóch utworów, które niestety nie ruszają, tak jak zawartość zeszłorocznego "Influencing Dreams". Nie zawiódł na szczęści mój faworyt znany z serwisu, który choć porzycił mroczne progressy, to jego psyprogressivny utwór "Furion" cieszy ogromnie uszy; mowa oczywiście o artyście ukrywającym się pod nazwą TLG. Świetną produkcję przygotował też mistrz czillałtowych brzmień, czyli Sundial Aeon, wieńczącym kompilację utworem "Haunebu".

    

Mimo wszystko kompilację warto polecić, bo w końcu to muzyka naszych rodaków, całkiem znośna, no i oczywiście za darmoszkę. ;]

komentarzy: 730 lipca 2011, 21:45

1 komentarz do tego wpisu:


Barkup : 26 sierpnia 2011, 11:48

"Całkiem znośna"? To wcale nie zachęca :P.
odpowiedz

meryphillia : 29 sierpnia 2011, 00:42

"za darmoszkę" raczej zachęca, zawsze możesz przecież wykasować, jak się nie spodoba. ;]
odpowiedz

Barkup : 29 sierpnia 2011, 18:37

Tyle rzeczy jest za darmo, a jakoś nie mam ochoty poświęcać im czasu ;D. To, że za darmo nie znaczy, że koniecznie muszę brać ;).
odpowiedz

meryphillia : 29 sierpnia 2011, 20:55

Powiedz to mi... ;] Zrzuciłem w końcu Clinical Archives na dvd by zrobić miejsce na nowe netlabele... Do 400-któregoś tam rilejsa zajęło to 10 DVD. :D
odpowiedz

Barkup : 29 sierpnia 2011, 21:07

:D. Na szczęście nie mam takiego problemu, bo jak już coś biorę masowo, to tylko interesujące gatunki xD. Albo praktycznie zawsze to, co polecisz, chociaż inna sprawa czy przesłucham do końca i zostawię na dysku xD.
odpowiedz

meryphillia : 29 sierpnia 2011, 21:14

No ja lubię chomikować, tym bardziej gdy miejsca brak, a z wspomnianego CA przesłuchałem tylko może z 10% releasów dotychczas. ;P
odpowiedz

Barkup : 29 sierpnia 2011, 21:48

Ale czasami człowiek jednak wraca do tego i odkrywa, że fajne rzeczy ściągnął :P. Chociaż robię się już samowystarczalny i sam sobie zaczynam dark ambienty do słuchania dostarczać xD.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl