avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Minimalistyczny pochód środkiem miasta w okolicach drugiej rano

 

        

[minicromusic006] Michal Wolski - 1 24 am

http://minicromusicrec.blogspot.com/2011/04/michal-wolski-1-24-am-minicromusic006.html

Zawsze miło jest pisać o krajowych producentach, a tym bardziej gdy serwują znakomitą muzykę i to na dodatek za darmoszkę w ramach licencji CC.

 

O Michale Wolskim pisałem już przy okazji prezentacji jego netlabela Minicromusic. Michał po prezentacji w ramach owego netlabela jednego singla i EPki oraz singla w kooperacji z Menesem tym razem zaatakował zmysły słuchowe pełnoprawnym albumem.

"1 24 am", to kompilacja świetnych nagrań, które twardo trzymają się klasycznej formy minimalu za co trzeba oczywiście pisac peany pochwalne.

    

Nieskażony współczesną pikanino-klikaniną materiał cieszy uszy miłośnika klasycznej formy tegoż zaiste wspaniałego gatunku muzyki elektronicznej.W niektórych nagraniach czuć klimat z kultowych produkcji sygnowanych przez Basic Channel i Chain Reactionco tylko pogłębia oczywistą genialność podarowanego materiału. Już startowy "-6 Degrees" miącha smaczniutko nasze uszy solidnym dubowym klimatem, później jest już nieco spokojniej, ale nadal wspaniale.

Na płycie moim nieskromnym zdaniem praktycznie nie ma słabego utworu; wszystkie są po prostu zajebiste w swej prostocie konstrukcji, ale i jednocześnie magii soczystego brzmienia.

    

Polecam album każdemu miłośnikowi klasycznego brzmienia minimalistycznego techno, jak i dla tych którzy są ciekawi "czym to się je", bowiem nigdy czegoś takiego nie słyszeli na własne uszy.

komentarzy: 529 lipca 2011, 20:36

2 komentarze do tego wpisu:


Braveheart : 30 lipca 2011, 17:05

Wybacz, ale nie zdołam przesłuchać.. Nie mam głośników tu na kompie ehhhh... na zastępczym złomie jadę. Co do dnia kominiarza. To ja przynajmniej dostałem kartkę a w środku były życzenia :D i wiersz z historią dlaczego ludzie jak widzą kominiarza łapią się za guzik :-)
odpowiedz

Braveheart : 30 lipca 2011, 17:06

PS: Delikatna zmiana wyglądu GSa czy mi się wydaje :D
odpowiedz

meryphillia : 30 lipca 2011, 19:13

Nah. Od początku tak wygląda. ;]
odpowiedz

Braveheart : 30 lipca 2011, 20:00

Matko mi się wydaje że tego grzyba atomowego wcześniej nie było #_# :E. Ale ja mam mózg dziurawy xD
odpowiedz

meryphillia : 30 lipca 2011, 21:28

Nie pal tyle tego ścierwa. :D
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl