avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Isolationism Records

 

          

http://isolationismrecords.wordpress.com/

Kolejny krajowy netlabel, tym razem prezentujący rozległa krainę muzyki konkretnej, minimalistycznej w swoich dronowo-ambientowych zapędach.

Założony w zeszłym roku netlabel, nie tylko miał na celu prezentację materiału produkowanego przez założyciela Cezara Gapika, ale też i materiał od wielu różnych przedstawicieli sceny niezależnej, produkujących muzykę w odpowiednim dla netlabela profilu.

 

Przez cały zeszły rok netlabel silnie działał wypuszczając mnóstwo materiału w liczbie ponad trzydziestu wydawnictw. Część tegoż materiału może jest i wtórna i mało porywająca, ale jak zawsze w takim przypadku, pośród sporej ilości przeciętności, ktoś na pewno odnajdzie jakieś perełki czy chociażby tylko zachwycające na jakiś czas kompozycje.

Netlabel trafia do moich polecanek nie z racji swojej zajebistości, a zwyczajnie w celach uświadamiających w ogóle jego istnienie, tym bardziej, że to działo rodaka, więc należy mu się promocja jak najbardziej. ;]

komentarzy: 530 kwietnia 2011, 21:03

3 komentarze do tego wpisu:


kerkas : 03 maja 2011, 23:34

Gdybyś grał w II na PS2 to pogryzł byś ze złości pada.
Dzięki promocji play-a stałem się dumnym posiadaczem PS3 :)
Natomiast wracając do MPIII to po lekturze artykułu w miesięczniku EDGE stwierdzam że momenty w których Max będzie wyglądał normalnie to będą retrospekcje a z gry zrobiono zwykłą strzelankę.
odpowiedz

Barkup : 03 czerwca 2011, 13:32

Fajny netlabelek, miłe wydawnictwa, sprawdziłem póki co dwa. Można od czasu do czasu posłuchać, zwłaszcza, że ostatnio zacząłem tworzyć podobne rzeczy.
odpowiedz

meryphillia : 12 czerwca 2011, 09:19

Pochwal się dokonaniami. :3
odpowiedz

Barkup : 12 czerwca 2011, 13:44

Jeszcze za bardzo nie ma czym :<.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl