avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Phatt Sounds

 

          

http://www.phatt.pl

Nadszedł w końcu czas na prezentacje pierwszego z krajowych netlabeli.

 

Phatt Sounds jest o tyle dla mnie wyjątkowym netlabelem, że wydaje muzykę, głównie z mojego ulubionego gatunku, czyli Progressive.

Już sam ten fakt powoduje, że jest jednym z moich ulubionych wydawców, szczególnie że złego słowa o ukazujących się produkcjach, powiedzieć nie można.

Praktycznie wszystkie utwory, jakie znajdziemy pośród piętnastu wydawnictw, to doskonałe dzieła, że wspomnę tylko o prawdziwej perełce netlabelu, czyli albumie Gudowskiego, którego po prostu trzeba przesłuchać... i to kilka razy co najmniej. ;]

Z innych znanych i cenionych nazwisk, znajdziemy pośród wykonawców takich wyśmienitych producentów, jak Petersky, Siasia, Markus Masuhr czy Viscid.

Oczywiście pośród wydawnictw nie znajdziemy tylko i wyłącznie Progressivu; usłyszymy tutaj także Minimal, TechHouse czy klimaty czillujące nieco.

 

Nawiasem mówiąc, polecam dodatkowo stronę głównego animatora netlabelu, czyli Gudowskiego, a na której znaleźć możecie doskonałe sety Jego autorstwa. Solidna dawka tłustych bassów i ciężkiego beatu zapewnione! ;D

http://www.gudowski.pl/

komentarzy: 029 września 2008, 02:21

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl