avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Sociopath Recordings

 

         

http://www.sociopath-recordings.com/

Nietuzinkowy netlabel z Tajwanu objawił się w 2006 roku podbijając od razu serca miłośników porytych dźwięków Breakcore, Drum 'n Bass, Hardcore i wszelakim wypaczeniom dźwiękowym sygnowanym jako szeroko pojęte IDM.

 

Zaledwie cztery lata działalności, a netlabel uraczył głodnych takich dźwięków aż 192 katalogowymi releasami plus dwiema składankami i sześcioma setami w oddzielnej serii.

Breakcore, to akurat nie moja działka poniekąd, Drumy słyszałem różne, lepsze i gorsze pośród zaprezentowanych wydawnictw, Hardcore nie sposób dzisiejszymi czasy obiektywnie oceniać, bowiem wszystko w tej muzyce zaprezentowano do góra 1998 roku, no, a IDM to na tyle pojemna metka, że różne pozycje mogą się spodobać, choć podobne słyszało się już milion razy gdzie indziej...

Tak czy siak o netlabelu warto poinformować. Nie dość, że to przeca darmowa muzyka, to i nie każdy musi znać wspomniane gatunki, a może i ktoś polubi po zapoznaniu się. :)

Na dodatkową wzmiankę zasługuje udział kilku krajowych producentów, których wydawnictwa można znaleźć w katalogu.

 

komentarzy: 006 listopada 2010, 04:34

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl