avatar

JayL Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/JayL

GIEROmaniak.pl - słów kilka o tekstach i świetnej inicjatywie

GIEROmaniak, Combat Wings, art of murder, Paul Gilbert, GIEROshop

Na początek linki do dwóch tekstów, które można przeczytać od niedawna na Gm, nie tak ważnych, aby poświęcać im cały wpis:

Zapowiedź Combat Wings: The Great Battles of WWII [Wii]

Zapowiedź Art of Murder: FBI Top Secret [NDS]

0

 

A teraz najważniejsze: Panie i Panowie, od dziś zostaje uruchomiona nowa inicjatywa wortalu GIEROmaniak.pl. Mowa o... GIEROshopie!

http://gieromaniak.pl/sklep.html

Co to jest? Ano sklep. Cóż więc w tym nadzwyczajnego? Ano to, że za gry NIE płaci się pieniędzmi! Jest to bowiem inicjatywa podobna do Kompanii Graczy, czy - troszkę naciągająć - Lockerz. Na czym cała sprawa polega? Za aktywność w serwisie [a konkretniej - logowanie, komentowanie i odpowiadanie w ankiecie] dostajemy punkty, odpowiednio 3, 1 i 3. Następnie możemy je wydać na gry, i to nie byle jakie! Już na starcie nasz sklep oferuje choćby Divinity 2: Ego Draconis czy Frontlines: Fuel of War. Każda gra ma różny próg "cenowy", od 270, do 920 pkt. Że dużo? Cóż, na najtańszą grę [wcale nie jakiś crap, a shooter w starym stylu - Shadowgrounds Survivor], wystarczy codzienne logowanie i komentowanie jednego artykułu/newsa przez jakieś 2,5 miesiąca. A wszystko zajmuje przecież nie więcej jak 2-3 minuty! Udzielając się więcej, można oczywiście zdobyć punkty o wiele szybciej. Jest to o tyle fajne, że GIERO to po prostu dobry serwis, więc czas ten nie jest w żadnym przypadku stracony.

Nie, nie mówię tego jako jego pracownik. Sama inicjatywa była zaskoczeniem dla wszystkich i mówię całkowicie szczerze - powaliła mnie. Nie jesteśmy jakimś wielkim portalem, a można u nas dostać coś, o czym nie pomyślał choćby GOL. I to wcale niewielkim nakładem sił. Pomysł jest przegenialny. Oczywiście, trzeba go trochę rozwinąć, ale porównajcie choćby z zachwalaną Kompanią Cenegi - niby rzeczy mniej, ale zapewne sporo osób prędzej wybierze sobie coś od nas, niż stamtąd. Ba, postanowiłem pod wpływem chwili poswięcić temu cały wpis, a to chyba o czymś świadczy, nieprawdaż?

Podsumowując - wbijajcie, komentujcie, głosujcie! Im nas więcej, tym lepsze gry w ofercie, tym lepsza ogólna jakość serwisu. Co tu dużo mówić - zapraszam!

A na koniec coś, co już było, ale cholernie mi się podoba. :P

 

komentarzy: 1005 czerwca 2010, 19:40

6 komentarzy do tego wpisu:


Kirabaxior : 05 czerwca 2010, 20:39

Inicjatywa NAPRAWDĘ rewelacyjna. Panowie, świetny pomysł. Nie chodzi mi o to, że wygram nagrodę, ale o wasz sposób przyciągnięcia do siebie ludzi. Tak trzymać!
Ja tam dodam sobie stronkę do zakładki i będę to robić codziennie :>
odpowiedz

Kirabaxior : 05 czerwca 2010, 20:40

Kij, że nie ma żadnych znanych hitów. Myślę, że dzięki tej inicjatywie portal się rozwinie, pojawią się sponsorzy a wtedy produktów pojawi się jeszcze więcej ;)
odpowiedz

JayL : 05 czerwca 2010, 20:58

Już przybyło kilku użytkowników, w tym też z gramu. ;) Dzięki za wspomaganie, jak uda się ludzi przyciągnąć, zapewne niedługo lepsze gry będą, choć i teraz niektóre są niezłe [choćby te wymienione we wpisie, nie jakieś hity, ale solidne produkcje].
odpowiedz

Danio237 : 05 czerwca 2010, 20:52

Super pomysł, tylko dziwię się że w tak nieznanym portalu macie na to środki. Chociaż z drugiej strony te gry co oferujecie można teraz dostać dość tanio.
odpowiedz

JayL : 05 czerwca 2010, 20:59

Ale nie za darmo. ;) Poza tym tak jak piszę wcześniej - ludzi przybędzie, gier będzie więcej, a i lepszych.
odpowiedz

gitarka : 06 czerwca 2010, 11:02

Pomysł świetny!
Szkoda, że mój zapał do zbierania różnorakich punktów szybko mija :P
odpowiedz

Kraju : 06 czerwca 2010, 11:19

Inicjatywa fajna, ale prawdę mówiąc jakoś tak osobiście nie lubię się bawić w tego typu rzeczy. Kiedyś tak, w kilku serwisach zbierałem jakieś syfiaste punkty tak tylko dla zabawy, tu można wymienić za grę. Na pewno wielu ludzi się skusi.
odpowiedz

FireStorm95 : 08 czerwca 2010, 17:47

Też nie lubię się bawić w takie rzeczy. Co do inicjatywy, to już mówiłem.
odpowiedz

Kaleka_Mentalny : 06 czerwca 2010, 16:11

Głupi pomysł. Pisałem ci zresztą, co o tym myślę. ;)
Nie mam ochoty się w to bawić, ale mimo idiotyzmu tego typu akcji jedno trzeba im przyznać: są szalenie skuteczne.
odpowiedz

JayL : 06 czerwca 2010, 20:52

Wiecie, nie chodzi tylko o tych, co przyjdą wyłącznie w celu nabicia sobie punktów. Chodzi nam o ludzi, którzy wahają się pomiędzy kilkoma serwisami, a wybiorą nasz, bo prócz dobrej zawartości będą mieli coś więcej. ;)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl