avatar

JayL Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/JayL

Mafia II - zapowiedź

Mafia, In Flames, GIEROmaniak, gra, Zapowiedź

Mafia II jest najczęściej wymienianym tytułem wśród najbardziej oczekiwanych gier roku 2010. Taki stan rzeczy wynika w większości z legendy części pierwszej, zatytułowanej Mafia: The City of Lost Heaven. Produkcja ta jest otoczona istnym kultem. Zresztą, nie ma co się dziwić – świetna fabuła, genialny klimat, satysfakcjonujące strzelaniny i otwarty, choć pusty, świat, sprawiają, iż nie można się od niej oderwać także dziś.

 

Po wielokrotnie przekładanej premierze, wydanie dzieła 2K Czech (dawniej Illusion Softworks) zaplanowano na okres pomiędzy majem a lipcem, z naciskiem na datę wcześniejszą. Na temat samej gry nie wiadomo w sumie wiele – jest bardzo podobna do pierwowzoru, choć przedstawia historię zupełnie innych bohaterów, w innym mieście i czasach. Rzeczą najbardziej mnie niepokojącą jest brak nowości. Przynajmniej do tej pory autorzy nie wspomnieli o żadnym ciekawym rozwiązaniu, które mogłoby wyróżnić Mafię II na polu samej rozgrywki. Oczywiście, prawie pewnym jest, iż gra będzie zawierała świetny klimat i fabułę, ale współcześnie od nowości, szczególnie będących kontynuacjami świetnych gier, wymaga się czegoś więcej. Z drugiej strony chociażby taki Mass Effect 2 pokazał niedawno, że nawet wprowadzając niewiele zmian można zawojować serca graczy. Oby takim tytułem był także sequel Mafii.

Całość do przeczytania w serwisie GIEROmaniak - zapraszam!

0

------------------------------------------------------

When all is said and done we'll know what's right what's wrong. But does it matter then when all is said and done?
When all is dead and gone we know who lost who won. But does it matter then when all is dead and gone?

See everything go. End of all things, the life that we know
Shift your point of view, you've been warned. This one way ticket is for you

When all the lights go out, we'll know what life's about. But does it matter then. When all the lights go out?
When all the laughter dies. We'll see nothingness and realize. But does it matter then when all the laughter dies?

See everything go. End of all things, the life that we know
Shift your point of view, you've been warned. This one way ticket is for you

When all the laughter dies. We'll see nothingness and realize. But does it matter then when all the laughter dies?

See everything go. End of all things, the life that we know
Shift your point of view, you've been warned. This one way ticket is for you

---------------------------------------------------------

Od razu zaznaczam, abyście spojrzeli na datę publikacji - tekst najświeższy nie jest. Co do Flejmsów, nic mówić chyba nie muszę, rządzą jeśli chodzi o muzykę. Muszę przyznać, że im więcej ich słucham, tym bardziej się w tej muzyce... zakochuję. Dosłownie, choć oczywiście miłością, jaką można darzyć dźwięki, a nie drugiego człowieka. :P Świetne uczucie, życzę Wam, byście mogli go doświadczyć.

Dziś bodaj ukazał się news nt wersji językowej Mafii. Ma być pełna PL bez możliwości zmiany. No cholera jasna, już wolałbym dopłacić te kilka złotych, a niech dadzą drugą płytę z łatką [nie mieści się 2 wersje na 1 DVD? To może tak dać dwuwarstwowy?]. Ale większości to pewnie zwisa, więc pozostaje przeboleć. Ale to nie będzie to samo...

Kupiłem ACII. Uwielbiam tę grę. Odkąd ją mam, ciągle czekam, żeby tylko pograć. Nie jest może genialna, nie opada mi przy niej co chwilę szczęka, ale jest tak grywalna, dostarcza tyle frajdy... Polecam. Na chwilę obecną ocena między 9, a 9+. Grafika na otwartych obszarach i w Wenecji też pokazuje pazurki. :P

Poza tym chyba nic do dodania nie mam, także...

Pozdrawiam.

komentarzy: 210 marca 2010, 21:34

1 komentarz do tego wpisu:


Kaleka_Mentalny : 11 marca 2010, 18:28

W Asasina jeszcze nie grałem. Wersje językowe wolę kinowe.
Sama Mafia II mnie ciekawi bardziej jako wydarzenie niż jako gra - no bo jedynki nigdy jeszcze nie ukończyłem, ale o dwójce wszyscy mówią, że będzie genialna i sto razy lepsza od GTA IV. Cóż, z chęcią zobaczę, kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia.
odpowiedz

JayL : 11 marca 2010, 21:01

Może być lepsza. Nie słyszałem, by ktoś mówił, iż tak będzie na pewno, acz mogę się mylić.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl