avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

"U Mario"

Witam was Wszystkich serdecznie,

Dziękuję Wam za wizyty, miłe komentarze , krytykę, sugestie i porady. O tym całym blogu spraw kilka. Miło jest czytać Wasze komentarze, ale jeszcze przyjemniej jest Was odwiedzać i poznawać wasze zainteresowania, poglądy i opinie.

* * *

Znajomi.

Istnieje małe prawdopodobieństwo że kiedykolwiek zobaczymy się w życiu rzeczywistym, więc traktuje Was wszystkich jako moich internetowych przyjaciół z za klawiatury. W związku z tym akceptuje zawsze Wasze zaproszenia do znajomych, bo jest to miły sygnał że jednak kogoś z Was interesuje co tutaj się dzieje. I tutaj narzuca się nowy punkt ...

* * *

Pokemony!

Mario zbiera pokemony! Zanim kiedykolwiek oskarżysz mnie o takie zachowanie, poradziłbym Ci, mój Drogi Czytelniku o prosty kontakt ze mną. Email jest na mojej stronie i zawsze służę odpowiedzią. Tak, kolekcjonuję pokemony i praktycznie mam wszystkie edycje na GB, GBA i DS. Bo lubię! Jest to jedna z najprostszych gierek łącząca elementy puzzle i rpg i najbardziej satysfakcjonujących..

Aha! Nie o to Wam chodzi!? Że niby Mario kolekcjonuje zaproszenia i znajomych jak pokemony? Oj jak płytkie i nie przemyślane jest to oskarżenie. Za każdym Gramsajtem i jego Nikiem kryje się osoba. Żywa, myśląca, pełna pomysłów. Za każdym razem gdy klikam "akceptuj" odsyłam tej osobie automatycznie proste przesłanie - Dziękuję. Dziękuję Wam za to że pomimo mojej różnicy wiekowej jestem w stanie dzielić się z Wami moimi przeżyciami związanymi z grami, graniem i ogólnie skromnym moim życiem i przemyśleniami. Ot taki Mario sobie mieszka w Chicago ...

Zanim kogokolwiek oskarżysz o po-ke-monię zadaj sobie tylko jedno pytanie:

Czy Ty też nie jesteś już jakimś pokemonem w czyjeś kolekcji?

Czy Ty sam nie jesteś kolekcjonerem? Where's your poke-ball?

* * *

Komentarze.

Odwiedzanie mojego gramsajta ma być dla Was przyjemnością, czymś co Was ciekawi. NIGDY OBOWIĄZKIEM! Nie przepraszajcie mnie za to że się spóźniliście z komentarzem, że nie mieliście czasu przeczytać. Nie o to tutaj chodzi. Zdaję sobie sprawę że często nie można się na jakiś temat wypowiedzieć z prostej przyczyny braku jego znajomość, lub też po prostu zainteresowania. Nie oczekuję od Was niczego co w jakikolwiek sposób miało Was zmusić do akcji. Odwiedzajcie i piszcie w miarę waszych możliwości. Ja dokładnie tak samo staram się podchodzić do waszych blogów. Nie przejmujcie się, nigdy nikogo nie "kasuję" bo nie komentuje.

* * *

Poklask.

Po co ten blog istnieje? A po co Twój blog istnieje? Bo oboje mamy swój świat i poglądy i spostrzegamy wszystko inaczej. Piszemy bo chcemy światu przekazać coś o sobie. Podzielić się czymś, prawda? Chcę abyście zawsze byli szczerzy w swoich wypowiedziach. Jeżeli się Wam coś nie podoba, lub nie możecie zrozumieć pewnych punktów widzenia, to po prostu zapytajcie. Najgorsza jest ignorancja. Resztę da się wyleczyć lub wytłumaczyć.

* * *

Recenzje.

To blog o grach, czemu nie piszesz Mario recenzji? Oj, nie znajdziecie ich tutaj. Może dla tego że nie jestem najlepszy w ich pisaniu. Wielu z Was, czy to 332 czy też Master Matrox, robi to wiele lepiej ode mnie. Poza tym, Wy wszystko postrzegacie inaczej ode mnie. Ja już mam troszkę lat na karku, widziałem nie jedną grę, konsolę czy magazyn. Jak to jeden z Was opisał mnie na swoim gramsajcie Mario jest stonowany. Możliwe. Wiem co lubię, wiem czego nie lubię. Przekażę wam co nie co, ale nigdy nie narzucę. Nigdy nie krytykuję za coś czego sam nie znam. Przykładem mogą być gry typu NFS, Burnout czy F1. To są wspaniałe gry, mnie jednak nie jarają, nie jestem w nich dobry i jakoś nie potrafiłem nigdy się tym zainteresować. Co doceniam w graczach to zapał, upartość i nieustanne dążenie do celu. Nie tylko w tych grach ale i we wszystkich innych.

 * * *

Nintendo.

Tego raczej mało kto zrozumie. Po upadku Atari, firma Nintendo praktycznie uratowała cały przemysł gier wideo w USA dzięki małej konsoli NES. Przyjechałem do USA w '93 roku i natychmiast wpadłem w wir gier. Już w Polsce miałem niemiecką wersję NES w systemie PAL (oj napracowałeś się ojczulku na d nią, napracowałeś - dzięki wielkie!) i byłem już mocno zżyty z konsolą, firmą i ich dobytkiem. Pobyt w USA mi tylko ułatwił resztę. Ale nie mam nad Wami żadnej przewagi, oprócz tego że się tutaj znalazłem. Nie warze się tutaj nie wspomnieć o firmie Sega i konsoli Genesis (u was MegaDrive) i TurboGraFX. Dostrzegam i doceniam to co dobre. Nintendo jednak potrafiło mnie przykuć najbardziej.

 * * *

Nintendo Power i inne miesięczniki.

Bardzo lubię w Was fakt, że nadal kupujecie prawdziwe, namacalne miesięczniki. Papier ma w sobie ogromny czar. Słowo, które jest ciężkie. Opinie które gną wasze półki. W erze cyfrowej papier ma nadal swój czar, zapach i magię. Nintendo Power abonament założyłem zaraz po przyjeździe, a poprzednie miesięczniki zakupiłem na eBay. Obecnie mam każdy numer od momentu powstania. Czytam je z ogromnym zapałem. Ktoś się mnie zapytał czy sięgam wstecz do starych egzemplarz?

ARE YOU KIDDING ME!?

Oczywiście że tak! Jest to właśnie jedna z najprzyjemniejszych rzeczy! Wygrzebać stary egzemplarz i przeżyć stare chwile ponownie. Uwielbiam!

* * *

Konsole i gry.

Tutaj obecnie sprawy mają się tak. W domu mam to co obecnie gram:

 • Nintendo NES
 • Nintendo Game Cube
 • Nintendo Wii
 • Xbox 360 Halo 3 Edition
 • PS3 80GB Metal Gear Solid 4 Edition 
 • PC

Resztę musiałem spakować i przewieźć do magazynu. Taka kolej rzeczy niestety. A czy mam DS i PSP? DS miałem, oddałem młodszej siostrze bo zgubiła w szkole swojego (szok! po cóż biedactwo brało). GBA SP dałem młodszemu bratu. PSP jeszcze nie mam, znaczy się miałem ale przehandlowałem. A czy zamierzam się z ponownym kupnem? Oczywiście że tak, tylko nie wiem na jaką wersję chcę się dziabnąć. Poczekam. DSi też będzie w planie. Mus! Oto kilka gier które mi przychodzą do głowy, które obecnie mam w domu:

 • PC Final Fantasy XI Online
 • BF 2142
 • Wiedźmin ER
 • Halo 3 (360)
 • Orange Box (360)
 • Bioshcock (360)
 • MGS4 (PS3)
 • GTA IV LE (PS3)
 • Super Mario Galaxy (Wii)
 • Excite Truck (Wii)
 • Metroid Prime Corruption (Wii)
 • Zelda (Wii)
 • Wii Sports
 • Super Mario Sunshine
 • Metroid Prime
 • Metroid Prime 2
 • Zelda Wind Waker
 • Resident Evil 4
 • Resident Evil 0

I coś tam jeszcze ominąłem. Ale to raczej mało już ważne. Ważne jest to że wreszcie wygospodarowałem dzień tak aby pograć chociaż jedną godzinę. Wy macie szkołę, ja mam pracę. Trzeba to jednak wszystko pogodzić.

Wiedźmin.

Zauważyliście powyżej!? Wiedźmin Edycja Rozszerzona, ta Polska Wersja, prosto z Polski! Jej! Nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego jak się cieszę że mój Ukasz na moje urodzinki kupił mi Wiedźmina i podał przez znajomego, który leciał do USA. 

Eh, niby nic specjalnego powiecie, każdy w Polsce go już ma. Żadna nowość. Oj nie dla mnie! Zawsze chciałem polską edycję, bo wersja Atari wydana w USA została obcięta, ocenzurowana i jakoś nie do końca dokładnie przetłumaczona. Nie wszystko da się na angielski przetłumaczyć. Już się nie mogę doczekać moich pierwszych kroków! Oh boy!

* * *

Kolekcje.

Właściwie to ja nigdy nic nie kolekcjonowałem. Po prostu nigdy nie sprzedawałem gier, bo zbyt ciężko na nie pracowałem, aby sprzedać je za marne grosze. No a po 15 latach zbierania coś tam już mam. A czy uważam się za kolekcjonera? Hmm, nie wiem. Mam dużo rzeczy, które są warte grubej kasy albo mają autograf (myślę o panu Kojima), albo są ogólnie niedostępne. Widziałem w życiu kilka osób jednak przy których jestem maluteńki jak ziarnko pisaku, więc powiedzmy że coś tam mam. Ale o kolekcjonerstwie będzie jeszcze kiedyś wpis. Co do gier i rzeczy z nimi związanymi, w każdym wpisie postaram się włożyć kilka fotek. Master Matrox zapytał się mnie czy dumnie prezentuje swoją kolekcję. Powiem że już nie, bo mam taki nadmiar że nie mieści się to w domu. Pwiem wam że mam setki gier, miesięczników, poradników, figurek, modeli i innych rzeczy że jest to fizycznie nie możliwe. Istnieje do tego inny projekt internetowy, który prowadzę od 2004 roku, ale o tym innym razem.

* * *

O kurcze, nie wrzuciłem ani jednej fotki!? Szok! Nic, będzie w następnym wpisie.

Jak zwykle, pozdrawiam serdecznie! Do następnego razu!

komentarzy: 6005 października 2008, 07:15

60 komentarzy do tego wpisu:

początek poprzednie 1 - 20 z 61 następne koniec

Kolumbiadek : 05 października 2008, 08:35

Ja też pokemony zbierałem :D Znaczy się dostałem 400 za pożyczenie gry.
odpowiedz

KrwawaMary : 05 października 2008, 08:42

Kiedyś lubiłam pokemony :)
odpowiedz

master_matrox : 05 października 2008, 09:10

Mario, tak myślałem że przed wpisem o wyciecze zaskoczysz nas wpisem na inny temat - bez konkretnego, ale opisując w nim kilka spraw ;-)
.
Ja na ogół staram się akceptować większość zaproszeń. Zauważyłem, że od dłuższego czasu prawie każdy, kto chce dodać mnie do znajomych napisze komentarz, czyli wykaże zainteresowanie moim Gramsajtem, ale nie oznacza to tego, że osoba która nie napisze nie dostanie się do znajomych - zaakceptuje i tak go nie usunę, bo przebrnąć przez 200 znajomych i zrobić selekcję nie byłoby łatwo, a ja nawet tego nie chcę. Zawsze to przecież ktoś zobaczy, że jest nowy wpis czy coś.
.
Jeśli chodzi o Pokemony, to w Polsce ludzie mają o nich złe zdanie. Tutejsze społeczeństwo myśli, że Pokemony to tylko kreskówka w telewizji, a w bardziej cywilizowanych krajach - USA, UK, Japonia te produkcje świecą tryumfy. Głównie są gry spod znaku "Pokemon" robione na DSa, a ten niestety u nas jest mało popularny.
.
Akapit komentarze jest chyba po części skierowany do mnie, hehe. Wiesz Mario, ja po prostu czasem zapomnę czy coś, ale spoko - komentuje wtedy, kiedy mam na to ochotę. Zawsze staram się wygospodarować kilkanaście minut czasu, by od deski do deski przeczytać cały wpis i napisać stosowny komentarz. Jakiś czas temu lubiłem pisać recenzje, prowadziłem w 2005 roku portal o grach, ale powiem Ci, że z biegiem czasu się to zmieniło. Nie wiem czemu, ale jakoś nigdy nie mogę się zabrać, aby napisać recenzję Metal Gear Solid 4, czy GTA IV. Kiedyś ocenianie gier było prostsze, teraz jest to sprawa trudniejsza - technika poszła tak do przodu, że czasem nie pokłada się to z grywalnością i to jest wada. W przypadku MGSa i GTA IV na szczęście tak nie było - te tytuły to jedne z najlepszych gier tego roku. MGSa chyba zaliczę drugi raz, bo jest to pozycja genialna!
.
Konsole Nintendo... ech, nawet nie wiesz jak żałuję tego, że nigdy nie miałem okazji stać się posiadaczem NESa, czy innego sprzętu. Zawsze chciałem poznać takie hity jak Mario Bross, Legend of Zelda, Metroid Prime. Wiem, że są to świetne pozycje, ale chyba przez to, że Nintendo w Polsce słabo sobie radzi nie grałem sobie w te gry. Żałuje i żałuje - tylko co zrobić? Może bym na Allegro upolował NESa, ale nawet pudełek nie mają.. :/
.
Z pism co miesiąc kupuje dwa miesięczniki. Jeden z nich to magazyn o grach na PC - CD Action, a drugi to konsolowy PSX Extreme. Niestety, w Polsce są tylko DWA pisma o konsolach - oprócz PSXE także Neo+, ale ze względu na budżet muszę wybrać tylko jeden. Kiedyś kupowałem OPM, ale niestety się skończyło. Szkoda szkoda, bo teraz by to fajnie wyglądało - pismo i płytka z Blu-Rayem.. oj, przypominają mi się czasy dzieciństwa!
.
To, że dopiero od niedawna masz Wiedźmina to nie powód do wstydu. Ja bardzo czekałem na tą produkcję i... nie kupiłem ;-) Niedawno ukazała się Edycja Rozszerzona, którą posiadasz i to ją zamierzam kupić. Co prawda będę musiał sobie odmówić kilku innych rzeczy, ale czasem trzeba. Nie będę grał, tylko chcę to mieć w kolekcji. Nie dziwię się, że nie eksponujesz swojej kolekcji - przy takiej ilości wymagałoby to ogromnych powierzchni, hehe.
.
Trzymaj się Mario, ten wpis jest naprawdę niezły. Cichy, spokojny, stonowany, ale zarazem poruszający wiele fajnych tematów. Czekam na odpowiedź na maila, pozdrawiam!
odpowiedz

Nowaczek : 05 października 2008, 09:29

Poki są genialne, zawszę z chęcią gram w nową edycję :) Ahh... pamiętam pierwszy kontakt na GameBoyu :)
odpowiedz

visss : 05 października 2008, 09:43

Wszyscy się rozpisują o pokemonach... nie znam osoby w moim wieku, która by choć raz pokemonów nie oglądała czy w nie grała ^^. Bardzo ładnie zrobiona wstawka o znajomych - pogratulować ^^.
odpowiedz

twi : 05 października 2008, 09:50

nikogo nie znam kto gra w pokemony i oglada ;p
no coz bardzo ladny wpis o znajomych itd.
ten wpis chyba mial na celu jakies podsumowanie czy wyrazenie twoich uczuc ? ale i tak ladnie ja bym chyba nigdy tak nie napisal ;p
odpowiedz

OriginalGangsta : 05 października 2008, 09:58

Ja tam do znajomych przyjmuje tylko osoby które już jakiś czas znam z forum/sajtów. A tych którzy wysyłają mi zaproszenia a nawet nic nie skomentują od razu odrzucam, bo po co mi taka osoba? Pewnie jakiś typowy zbieracz, który nawet nie przeczytał nic na moim GS. A co gier i konsol. Dobrze że masz coś co Cię naprawdę rajcuje, każdy powinien mieć coś takiego. ;] Pozdrawiam i czekam na następny wpis, bo ostatnio widzę często je dodajesz, z czego się bardzo ciesze. ;]
odpowiedz

grzes2227 : 05 października 2008, 10:19

Witaj Mario! Ja też Ci dziękuję za wizyty i komentarze! To bardzo fajne uczucie kiedy widzisz że ktoś się interesuje tym co bazgrolisz! Ja nie mam żadnych znajomych na GramSajcie z RL'a, wszyscy są "wirtualni", co innego że z kilkoma z nich często rozmawiam poza GramSajtem ;). Co do pokemonów w grach to.... Kocham tą serie! Jest to najlepsza seria gier! Nawet Uncharted w HD nie daje mi tyle radości, co dawał mi nowo złapany Pikachu ! Co do pokemonów w sensie "Dzieci Neo, paszczurów i innych), to .... sam nie wiem... Myślę że mało osób zaprasza ich tylko po to żeby mieć więcej znajomych(lol."szuka przyjaciół xD). Trzeba ich po prostu nie zapraszać!
Szczerze powiedziawszy jak trafiłem na twój gramsajt, to go po prostu olałem, stwierdziłem że za dużo czytania... Ale teraz już wiem jak bardzo się myliłem! Czytając twoje wpisy, dochodząc do końca czuję się "no dawaj chcemy więcej"! Teraz czytam każdy wpis uważnie, i komentuje! "Po co ten blog istnieje?"... Nie wiem co o tym napisać, wiem że ma istnieć i Mario... Czy tego chcesz czy nie masz na nim cały czas pisać! Tego chcę ja, i tego chcę cała społeczność gram.pl. Recenzje... O matko... Ja też tego nie potrafię pisać ;/ Mam gdzieś w szkicach recenzje GH:Aerosmith, ale nie chcę jej publikować.... Jest za krótka, i dziwna jakaś ;/ Szczerze to mi się zdarza krytykować coś czego nie znam. Powtarzam tylko słowa kolegów... Nintendo! Ja też kiedyś byłem fanem Nintendo! ( tzn. Pierwsza konsolka to był GBA : SP, zamiast ps2 miałem mieć DS'a, a zamiast ps3 Wii!). Ostatnio w jakimś sklepie z ciuchami (hymm bhs chyba?), widziałem koszulki Nintendo.. Chciałem sobie kupić, ale nie było rozmiaru ;/ A fajne ;/ Jedna czerwona z samym napisem, druga chyba niebieska z Mario ;). Ja to czytam PSX Extreme, nie lubię takich jak np. OPM... Hymm ja to ostatnio gram tylko w CS'a, nie mam kasy na gry..... Wiedźmina kupiłem w dniu premiery zwykłą edycje, ale rozszerzonej nawet nie chcę... Ja nie lubię sprzedawać gier, ale czasami muszę...(Znaczy raz próbowałem, ale na szczęście się nie udało... ufff.)
Czekam na następny wpis :) Pozdro
odpowiedz

Docent14 : 05 października 2008, 10:33

Mario - miejsce w panteonie top50 słusznie CI się nalezy. Kolekcjonowanie pokemonów niestety sprzyja temu, iż podobnie jak sklepsajt, samą siłą rozpędu jesteś we właściwym miejscu.
Na szczęście - wpisy popełniasz arcyciekawe, na brak recenzji narzekać nie zamierzam, jeżeli mogę podpytać - pokaż ludziom świat gier za oceanem. Opisz pracę dla ehem ehem ...gamestopu, podaj parę praktyk (i ja się o nich kiedyś osłuchałem), pokaż jak wygląda świat gier w krainie zjadaczy hamburgerów.
Komentarzami się nie przejmuj - czasem przebić się przez dopiski na Twoich postach, to jest wyzwanie.
Ot minus posiadania pokemonów w kolekcji.
Z mojej strony wszystkie pokemony są konsekwetnie usuwanie. Ale dzięki, podałeś mi pomysł na wpis ;P
odpowiedz

Gorgonek : 05 października 2008, 11:13

Do dziś mam karty z Pokemon TCG ;)
odpowiedz

kitek0101 : 05 października 2008, 11:49

Dzięki za dodanie do znajomych ;). Chętnie zobaczę fotki, ale jeśli mogę zapytać, to: ile masz gier pecetowych? A, i ER Wiedźmina gratuluję - ja muszę kupić sobie update :).
odpowiedz

Tom_pl : 05 października 2008, 12:50

Niezłe gierki posiadasz :) Pozdrawiam
odpowiedz

Zimek1990 : 05 października 2008, 13:08

A ja i tak będę przepraszał że się spóźniłem z komentarzem! :P
Stary (no bo chyba już tak można mówić :P), pokemony to fajna sprawa, jeszcze niedawno mocno w nie cisnąłem. A że pokemony są wśród nas? Zawsze o to je podejrzewałem!
No no, w takim razie gratuluję tego Wiedźmina. Ale żeby tak od razu przemycać? :P
odpowiedz

dulak : 05 października 2008, 13:40

za tu u mnie za kilka minut będzie wpis z fotkami :) Pzdr.
odpowiedz

SpawNiaK : 05 października 2008, 13:53

A prosze cie bardzo szkoda ze nieprowadzisz znajomych musze sie domyslac kto wpisy daje w całkiem oki gry grasz i pokemony jakos nigdy niebawiły mnie :) Pozdrawiam i zapraszam :)
odpowiedz

Bracio : 05 października 2008, 15:24

Witaj ! Twój gramsajt jest bardzo ciekawy i zawsze lubię czytać co tu napiszesz. Co do znajomych nie lubię ludzi którzy wchodzą i dodają do znajomych, po prostu mnie to denerwuje. Pokemony nie oglądałem, więc swego zdania na nie wyrażę. Co do recenzji ja mam z nimi duży problem, gdy grałem w God of War 2 to tak gra mnie oszołomiła, że pierwsza wersja recenzja była tragiczna (tu podziękowania specjalne dla master matroxa), może kiedyś coś jeszcze napiszę. Tylko jedną konsola Nintendo widziałem w akacji, a to był DS, szczerze mówiąc konsola była fajna, niestety nie miałem okazji zagrać, może kiedyś się to zmieni ? Ja z czasopism o grach kupuje CDA (ale że nic nie piszą o OFP2 to na nich teraz leje) oraz od czasu do czasu PSX extreme. Kurde ale sprzętu masz do grania, ja posiadam PC (Operation Flashpoint) oraz PSX (którego sprzedałem ,ale byłem głupi) no i PS2 (najlepsza biblioteka gier, GoW2 i DMC3 są świetne). Dość dużo gier grasz, zapewne masz dużo wolnego czasu, ja wolę grać w jedną lub trzy gry i przejść je porządnie.
Wiedźmin jest fajny, lecz nudny (jak się przedawkuje), ale jako polska gra jest dobra. Kolekcje oh, jak ja lubię się patrzeć na duże kolekcje, chyba masz duży dom, albo wpadałeś na jakiś pomysł by to wszystko upchać... No dobra pozdrawiam, i dzięki za e-maila, problem jest tylko z kasą i kontem na allegro :/ Jeszcze raz pozdrawaiam i trzymaj się...
odpowiedz

Szafir4 : 05 października 2008, 17:36

Wiesz co napsizę?
Temat wpisu doskonale oddaje jego treść. Sam bym tego lepiej nie wymyślił, Mario :]
Bardzo ciekawy wpis.
odpowiedz

vincent16 : 05 października 2008, 18:37

Zdjecia byś jakies dał tych kolekcji ;>
odpowiedz

Caelethi2 : 05 października 2008, 20:31

1. Co do pokemonów to muszę Cię rozczarować, ale sporo osób, które Cię (jak i mnie) zapraszają, klikają na magiczne top50 i lecą od początku do końca, by przeżyć swoje 5 minut sławy, więc ja bym się tak nie rozpędzał z tymi sygnałami :) Choć nie uogólniając, kilka takich osób na 100 na pewno się znajdzie.
2. Przepraszam że spóźniłem się z komentarzem :( Piszę na siłę, bo jesteś w moich znajomych, a ja jestem tylko pokemonem. Argh, chyba się potnę 3. Wiesz, jeśli chodzi o top5/top10 to byłbym za tym, by wypieprzyć z nich kilka osób, ale akurat nie jesteś to ani Ty, a i nie chodzi mi o tylko o sklepsajt. Widać, że masz coś do przekazania, a to, że jesteś od kilku tygodniu na szczytach nie oznacza, że od razu jesteś "skomercjalizowany" czy jakkolwiek to ująć.
4. Nie powiem, żebym z gier wyrósł, ale przestałem je i nałogowo kupować (grać też) i w ogóle kupować. Przestały być dla mnie w życiu jednym z priorytetów związanych z komputerem. Czasem zerknę co się dzieje w tym światku, nawet ostatnio próbuję zacząć w coś grać, ale z marnym skutkiem. Dziwny jest ten świat.
Pozdrawiam!
odpowiedz

Tofik1000 : 05 października 2008, 21:27

:). Wiesz co każdy lubi to co lubi. Jeden pokemony drugi gears of war i jakoś nic mi do tego, bo o gustach się nie mówi. Co do wiedzmina, to do dzisiaj nie chce go kupić xD. Pozdro
odpowiedz

początek poprzednie 1 - 20 z 61 następne koniec

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl