avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Raiden 12" RAH Medicom Action Figure - MGS4

Dla kolekcjonerów figurek:

Japoński producent figurek www.medicom.co.jp wyda na wiosnę 2008 roku 12" (około 30cm) figurkę Raiden'a z serii RAH (Real Action Heroes) uwieńczającą 20-stą rocznice serii Metal Gear.

Image Hosted by ImageShack.us

Natychmiast narzuca się pytanie ile taka zabawka może kosztować. Otóż znany już serwis w Polsce przyjmuje rezerwacje na owa figurkę za 800zl.

Jako że nasza firma, NintendoPassion zdobyła już dystrybutora na podobne produkty, zadaliśmy sobie trochę trudu i sprawdziliśmy czy nasza cena mogła by być [bardziej] konkurencyjna.

Otóż cena jest o wiele niższa. 580zl plus 36zl za przesyłkę.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami. Prosze jednak pamiętać że ilości tych figurek są ograniczone i wiele dystrybutorów nie podaje dokładnej daty premiery i dostępności tego produktu. Wiadomo tylko że będzie dostępna około Kwietnia 2008 i ta data również może ulec zmianie.

Zdjęcie udostępnione z serwisu www.figures.com

komentarzy: 113 listopada 2007, 04:37

1 komentarz do tego wpisu:


Emeraldar : 24 października 2008, 23:47

Jak ja bym chciał mieć takiego Raidena, a jeszcze bardziej Snake'a, który niedawno był do wygrania w konkursie na gram.pl. Oczywiście, nie poszczęściło mi się :P Cena dość zaporowa, nie sprawdzałem, czy teraz figurki są tańsze, ale wątpię. Ja póki co mam Snake'a z pierwszej części od McFarlane Toys :) Stoi obok kolekcji wszystkich gier z serii :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl