avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Xbox 360 Hentai - panel frontowy

Image Hosted by ImageShack.us

Znalazłem to na jakimś blogu japońskim. Szokuje? Oburza? Zgrzyt kulturowy? Wiadomo że Japonia ma jeden z najniższych poziomów przestępstw na tle seksualnym i wiele rzeczy ogólnie akceptowanych tam nie miały by racji bytu tutaj na zachodzie ale nawet to mnie troszkę zdziwiło. Jóź widzę ten nagłówek w gazecie: "MS promoting pedofile behavior! Sales are up!"

Z drugiej strony wiadomo że w KKW kazdy pragnie odróżnić się od drugiego. Taki panel na pewno zwrócił by uwagę każdego gracza. Nie wspominając o rodzicach.

komentarzy: 412 listopada 2007, 11:53

4 komentarze do tego wpisu:


kul : 12 listopada 2007, 17:29

Czego to oni nie wymysla.
Japonczykow trzeba kochac za ich pomyslowosc.
odpowiedz

NintendoPassion : 13 października 2008, 06:03

Tak tak i za to że praktycznie podchodzi w ich kulturze o pedofilię. No ten faceplate jest niedozwolony chyba na całym świecie.
odpowiedz

Emeraldar : 24 października 2008, 23:36

Żeby to dziewczę przynajmniej jakieś kształty miało, na których można by oko zawiesić ;P Ciekawie czy w konsoli z takim faceplatem częściej wyskakuje RRoD xD
odpowiedz

NintendoPassion : 27 listopada 2008, 16:33

NIe wiem he he. Z jednej strony jedzie pedofilią, a z drugiej strony chęć posiadania tego jakże wyjątkowego faceplate'u.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl