avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Takie Tam: Wkręciłem się w Star Wars Commander

Star Wars Commander, Android, Bluestacks, RTS, Telefon

2

Nigdy nie byłem zadowolony z gier mobilnych. Wiele próbowałem i szybko z nich rezygnowałem. Uparcie twierdzę, że do grania mobilnego powinno służyć dedykowane urządzenie jak DS lub PSP, a nie telefon.

Ale jak widać Star Wars Commander całkiem usilnie stara się zmienić moje zdanie. Gram od kilku dni i muszę przyznać, że wciąga. Niestety ma jedną wadę: początki są cholernie mozolne, a rozgrywka już zmieniła się z godzin na dni.

Dla wygodny zainstalowałem sobie Bluestacks i dzięki temu oprócz grania  na telefonie mogę grać w tę samą mobilną wersję gry również na PC. Nic jednak nie zmienia faktu, że początki rozgrywki polegają na "kliknij i sprawdź za kilka godzin".

Na ataki losowo wybranych graczy (coś jak matchmaking) nie jestem jeszcze gotowy, tym bardziej że przez pierwsze trzy doby od uruchomienia gry jesteśmy chronieni od ataków przeciwników. Daje nam to okazję do rozbudowy bazy, surowców i mięsa armatniego. Poniżej kilka zdjęć z wersji mobilnej uruchomionej na PC dzięki aplikacji Bluestacks. Nawiasem mówiąc, fajna sprawa to cuś.

 

0

0

0

komentarzy: 129 października 2014, 23:55

1 komentarz do tego wpisu:


Gorgonek : 03 marca 2015, 09:41

Poza Baldur'em na tablecie, w którego mniej gram niż bym chciał, oraz ME Infiltrator nie gram w gry na tabletach :) Może w jakąś dobrą strategię, najlepiej turową, bym pograł :)
BTW Zerknij na mojego grama ;) Wrocław ma sklep Nintendo-oriented :D
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl