avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

M6 w pełni uposażony

World of Tanks, Heavy Tank M6, AMX

2Drzewko Heavy Tank M6 w pełni rozwinięte. I co z tego gdy amerykańskie czołgi to porażka. Obrałem tą drogę, bo byłem znudzony niemieckim podczas BETA. A teraz? Za bardzo zabrnąłem. Nic tylko rozwinąć do końca, tzn. ile się da, a potem za rosyjskie.

Wkurza mnie niemiłosiernie, gdy dostaję baty of francuskiego AMX. Toż to czysta kpina.

Ale jest na to remedy. Kilka dni przerwy dobrze zrobi, tym bardziej że właśnie nawinęła mi się bardzo dobra lektura.

To tyle na dzisiaj.

komentarzy: 911 stycznia 2012, 20:12

4 komentarze do tego wpisu:


lygy : 13 stycznia 2012, 09:09

amerykańskie mediumy są niezłe.. przynajmniej ja miło wspominam moje bitwy z T20 i wciąż pracuję nad tym, by zdobyć M26 Pershinga, choć na tych Tierach bitwy potrafią już być kosztowne.. :) M6 mimo wszystko również dobrze wspominam, choć później T29 z podstawowym działem jest małą udręką.. jednak po kupieniu najlepszego działa (i horrendalnie drogiej amunicji :( ) zmienia się nieco jego obraz.. potrafi wtedy ugryźć nawet IS-czwórkę :)
odpowiedz

NintendoPassion : 13 stycznia 2012, 18:45

Nie mogę się już doczekać T29. Troszkę więcej mocy, troszkę więcej siły ognia.
odpowiedz

lygy : 13 stycznia 2012, 20:03

no ja, grając tym razem na europejskim serwerze (ping na amerykańskim mnie załamywał już.. :( ), czyli praktycznie od nowa, też zainwestuję sobie znowu w ciężkie amerykańce, ponieważ zabawa w T29 z najlepszym działem jest naprawde przednia (powód podałem powyżej w ostatnim zdaniu :D) ;)
szczerze mówiąc tęskno mi również do KV-3 oraz ISki, które również bardzo przyjemnie mi się grało ;)
chyba muszę zainwestować w złoto, bo mi miejsca w garażu nie wystarczy ;)
odpowiedz

Wilkv : 13 stycznia 2012, 19:39

Z T29 poczujesz ogromną różnicę. Bardzo mocna wieża, dodatkowo wzmocniona ostatnio przez usunięcie otrzymywania obrażeń na uszach. No i doskonałe działo jak na swój tier.
Potem z działem już tylko gorzej, aż do osiągnięcia 120mm na T34 :]
odpowiedz

lygy : 13 stycznia 2012, 20:05

mnie do T34 jeszcze nie udało się dotrzeć, aczkolwiek T29 z najmocniejszym działem to niezły kawał skurczybyka ;) może, przy lepszym łączu powrócę na serwer US, co by dalej rozwijać tamtejsze czołgi, które zdobyć mi się udało, a póki co, na słabszym (akademik :( ) trzeba w nocy na EU expa zdobywać od nowa ;)
odpowiedz

NintendoPassion : 14 stycznia 2012, 09:58

Uszy - często uzyskiwałem dobre rezultaty celując w nie. Z punktu widzenia posiadania owej maszyny to bardzo dobra informacja.
odpowiedz

Wilkv : 14 stycznia 2012, 20:57

To strzelanie w uszy się jednak skończyło. Podobnie jak i z belką na E-100. Nie rozumiem WarGamingu w tej kwesti, ale ok.
W tej kwestii równie dobrze można by zmienić wszystkie kopuły na jedynie przejmowanie obrażeń / zabijanie dowódcy / celowniczego.
odpowiedz

MKRaven : 14 stycznia 2012, 13:51

Mówiłem, żeby omijać z daleka USA HE? ;p
odpowiedz

zadymek : 14 stycznia 2012, 15:56

Jest inne "remedy": zagraj w jakiś lekki supertankowy shooterek pozwoli podładować baterie. Ja się tak nakręcałem na Operation: Flashpoint -Resisatance gdzie plutonem szmelcu z Zatoki perskiej rodem miałem zmasakrować dywizję złożona z T72 i T80.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl