avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Steve Jobs nie żyje.

iPHONE, Apple, Steve Jobs

2

Przez jednych uwielbiany, przez drugich krytykowanych. Mówcie co chcecie, ale dzięki jego wizji świat technologii zmienił się na zawsze. Przyznam się, że jestem w szoku bo dzierżę kilka produktów Apple, które cenię sobie bardzo za jakość, funkcjonalność i wygląd.

Mały iPod towarzyszy mi w biegu od wielu tygodni. Można powiedzieć, że nie potrafię się z nim rozstać, że ma jakiś drobny wpływ na moje życie. Nie utożsamiam się z osobami medialnymi, ale śmierć Steve Jobs'a jest dla mnie szokiem, szczerze.

Czy jakiś produkt wpłynął na wasze życie tak bardzo, że myśląc o nim potraficie utożsamić go z jedną osobą?

komentarzy: 529 września 2011, 17:19

5 komentarzy do tego wpisu:


Karfein : 06 października 2011, 12:50

Mnie się produkty Apple nie podobają - znaczy te nowsze. Kilka lat wcześniej inne firmy oferowały za pół ceny sprzęt o lepszej funkcjonalności, no ale Apple ma o niebo lepszy marketing.
Co by nie mówić jednak, Apple do świata wniósł wiele i szkoda, że już więcej nie wniesie. Całkiem młodo umarł, a wtedy zawsze szkoda człowieka.
PS. Steve'a Jobsa, a nie Steve Jobs'a.
odpowiedz

klimeq : 06 października 2011, 21:49

Apple bez Jobsa to już nie będzie to samo. Szkoda człowieka.
odpowiedz

Cascad : 09 października 2011, 14:51

straszna to była wiadomość, nie wierzyłem na początku, gość zmienił świat i wydaje mi się, że gdyby żył wystarczająco długo to by nobla w którejś z technologicznych dziedzin zdobył.
odpowiedz

crash807 : 15 października 2011, 10:17

Szkoda, w tak młodym wieku. Jednak pieniądze to nie wszystko. A co do ostatniego pytania to u mnie nie ma takiego przypadku jednak dla mnie było by dużą stratą Jerzego Stuhra któremu w dubbingowaniu chyba nikt nie dorówna :)
odpowiedz

Dezmont : 19 października 2011, 16:28

Miałem kiedyś iPhone. Ehhh nie skomentuję tego telefonu. Po dwóch latach użytkowania tego telefonu uznaję iż gdyby nie to jabłuszko z tyłu na obudowie nikt by go nie kupił ;/
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl