avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Co z książką MGS i "Przeczytałem. Podaj dalej"? ... i

torchlight, MGS, CDA, ray benson, final fantasy xiv online

Dziś miałem ciężki dzień w pracy... ale jakże miło się zrobiło po powrocie do czterech ścian!

1. Przeczytałem, podaj dalej.

Pamiętacie jak wysłałem książkę Metal Gear Solid z Chicago do Emeraldara? Pewnie nie. Przypomnienie tutaj: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=341833&n=102

Otóż książkę przeczytali:

  1. Emeraldar http://ja.gram.pl/emeraldar
  2. Grz3chu http://ja.gram.pl/Grz3chu
  3. Sephirath http://ja.gram.pl/sephirath

No i utknęła u ostatniego. Znany pod adresem tucholski.eu pochłonięty wieloma ambitnymi projektami nie zdołał przesłać dalej. A że zamierzeniem moim było (i nadal jest) puszczenie jej w Polskę poprosiłem go o odesłanie książki do mnie. I tak trafiła do mnie dzisiaj.

0

0

0

Wielkim dla mnie zaskoczeniem był piękny szkic Emeraldara załączony w ostatniej stronie!

0

Zatem Ci z Was, którzy chcą otrzymać w ręce ową książkę gratis do przeczytania proszeni są o uwagę w Sobotę, 16.04.2011. Będzie informacja co, jak, kiedy i dlaczego tak drogo? (no nie, drogo nie będzie, bo będzie gratis... no... z malutkim haczykiem) Ale o tym w sobotę.

2. Final Fantasy XIV Online

Trafiła do mnie pierwsza część gry. A właściwe zakupu. Gra tylko, a co będzie drugą częścią? Dowiecie się wkrótce. Instalacja gry prawdopodobnie w ten weekend.

0

0

Co i jak się z tym je opiszę później. Cholernie mnie ciągnie. Powiem tylko, że najpierw skorzystam z "buddy pass" a potem zobaczymy. 30 dni "free trial" powinien mnie dużo nauczyć. Sorry WoW, ale jakoś nie mogę się wciągnąć w ten świat. Ja lubię grind. Final Fantasy XI było inne, bardziej intymne i mniej popularne w ogólnym światku polskiego MMO.

3. Po premierze World of Tanks

2

A myślałem, że gra mi się znudzi. Nic z tych rzeczy! Teraz bardziej niż przedtem chce mi się w nią grać z baczną uwagą na statystyki! Koniec szarży. Gram spokojniej. Stoczyłem ponad 2200+ bitew i zarejestrowałem się przed 17.01.2011, dzięki czemu w moim garażu zagościł taki mały rozbijaka, M4A2E4. Dzięki niemu początki gry nie stały się dla mnie gehenną. Dobra maszynka do robienia pieniędzy na początek.

4. Torchlight PC

Kupiłem CDA #190 bo... tam mają pełną wersję PL "Torchlight"! Z przyzwyczajenia nie chciałem PL, ale HumanGhost i KrzysztofMarek mnie przekonali.

No to nic. Na tyle moi drodzy.

0

komentarzy: 1514 kwietnia 2011, 20:31

12 komentarzy do tego wpisu:


Ichibanboshi-kun : 14 kwietnia 2011, 22:24

Chętnie bym przeczytał tę knjigę MGS :) Niestety miałem okazję jedynie w pierwszego MGSa pograć, ale z przyjemnością obejrzałem cutscenki(i za to uwielbiam Kojimę dużo, świetnie i długo :) ). Wywarły na mnie ogromne wrażenie, że aż nawet nie wyobrażam sobie jakby to wyszło gdybym grał.

Ja brałem udział w zamknętej becie FFXIV i mnie się gra podobała, choć fakt, że dość nieprzyjemne sterowanie było, ale co tam. Klimat świetny tak samo jak muzyka i grafika.
odpowiedz

kerkas : 14 kwietnia 2011, 23:06

Serdecznie dziękuję za info dotyczące magazynu Edge.
Wykupienie subskrypcji za 292 zł dziękuję postoję.
Cóż będę musiał wybulić 40zł na cały magazyn w Traffic Club-ie ale jak to mówią fani Star Wars wierny fan zrobi dużo dal swojego obiektu "kultu".
odpowiedz

NintendoPassion : 15 kwietnia 2011, 07:02

Dokładnie. Czego ja nie zrobiłem dla Nintendo.
odpowiedz

kerkas : 14 kwietnia 2011, 23:08

Ech ta moja skleroza fanem książek opartych o gry komputerowe nie jestem choć gdyby ktoś napisał takową dotyczącą świata fallouta to chyba bym się skusił.

odpowiedz

Ichibanboshi-kun : 15 kwietnia 2011, 13:44

Thron Bhaala Karpshyna jest niezły. W każdym bądź razie dużo lepszy od tego co napisał Athans. NIestety ktoś mi całą trylogię ukradł i teraz nie mam ani jednej części. Choć nie ma aż tak bardzo czego żałować.
odpowiedz

Headbangerr : 15 kwietnia 2011, 11:16

Świetny pomysł z tym "podaj dalej". Patrząc na wpisy "tymczasowych posiadaczy" oraz na rysunek, myślę sobie, że ta książka będzie któregoś dnia dużo warta, zwłaszcza wśród GS-owców :)
odpowiedz

NintendoPassion : 15 kwietnia 2011, 14:55

Książka będzie wysłana dla "pierwszego lepszego". Szczegóły podam w Sobotę.
odpowiedz

Joorg : 15 kwietnia 2011, 14:59

Sam już troszkę gram w World of Tanks, teraz jak wiem, że osiągnięcia nie zostaną skasowane, bardziej chce się bawić czołgami :) Mam nadzieję, że w końcu uda nam się kiedyś zrobić tę transmisję na żywo... :]
odpowiedz

DireWolf : 15 kwietnia 2011, 16:41

W WoT pojechali po całości wymuszając kupno konta premium by pośmigać ze znajomym, w solo gra tak już nie bawi
odpowiedz

Muradin_07 : 15 kwietnia 2011, 19:49

Hmm... nie no, fajny pomysł z tym MGS'em... też bym sobie przeczytał, teraz akurat mam czas... hehe. A jeszcze do obalenia Ptak Oh Jeong-hui'a, który sobie zamówiłem ;)
odpowiedz

Hyenar : 16 kwietnia 2011, 09:58

Nie grałem w World of Tanks i w Torchlight też nie miałem okazji, więc muszę kiedyś znaleźć czas żeby nadrobić zaległości : ]

odpowiedz

queertin : 16 kwietnia 2011, 12:19

Mimo, że chętnie bym poczytał ową książkę, to nie skorzystam, bo mój angielski, stoi co najwyżej na poziomie tłumaczenia angielskich dialogów z gier.
Co do wersji językowej gier, też przeważnie staram się grać w anglojęzycznej wersji, która notabene zawsze jest bardziej dopracowana i pełna różnych "smaczków", których często brak w polskich lokalizacjach. Wyjątki to oczywiście cała saga Gothic, Wiedźmin i gry z CDA.
odpowiedz

Ichibanboshi-kun : 16 kwietnia 2011, 14:56

Bo czasem po prostu się nie da. Praca tłumacza do najłatwiejszych nie należy jak się wielu wydaje :) to tak mówię na marginesie, nie odnoszę oczywiście do Ciebie.
I warto czytać książki po angielsku właśnie po to, aby go doszlifować, wbrew pozorom nie jest to takie trudne, jak się czegoś nie rozumie to najczęściej zrozumie z kontekstu.
odpowiedz

lokin : 17 kwietnia 2011, 02:57

Torchlight jest fajniaszczy nie będziesz żałował. Jedyna gra, która mnie teraz zachęca do elektronicznej rozrywki.
I oczywiście giercuję, mimo że czasu baaaaardzo mało mam.
odpowiedz

marcinpsx3 : 19 kwietnia 2011, 06:44

Jak masz taką zajawkę, na levelowanie, zwłaszcza statystyki i inne takie, to może zostań trophy hunterem? na ps3 czy tam x360 (nie wiem czy jest na Wii). I już. Podziwiam, że masz czas na takie gry (praca, obowiązki, tyle gier na konsole wychodzi). Widocznie nie masz zaległości?! :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl