avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Posypią się NEGATYWY po obu stronach

Niestety zbliża się czas w którym nasze nieskazane konto na Allegro ulegnie negatywnym zmianom. I to nie z naszej winy. Otóż choć nasza liczba komentarzy wynosi 70 i 100%, to do Polski wysłaliśmy już ponad 100+ paczek i nie każdy allegrowicz postanowił zostawić komentarz, czy to pozytywny czy też negatywny. Rozumiemy to. nie wszyscy zwracają na to uwagę. Dla nas jest to jednak bardzo ważne gdyż sprowadzanie drogich produktów z USA do Polski nadal wiąże się z wieloma pytaniami, podejrzeniami i innymi zniechęcającymi historyjkami. Wiele osób miało już z nami styczności i nie które osoby wtórnie zaglądnęły do naszych witryn. Za to jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Nadal są jednak tacy którzy traktują Allegro bardzo nieprofesjonalnie i wręcz dziecinnie, godząc nawet nie w naszą lecz ogólnie w ludzką inteligencje. Osoby po wygraniu aukcji wycofują się, piszą że jednak nie zapłacą, że kilkuletnie dziecko zalogowało się na ich komputerze po czym zalicytowało na naszej aukcji bez ich wiedzy, itp. itp. Lista się ciągnie. Ogólnie nasza polisa jest automatyczne wpisywanie tych osób na "Czarna Listę" i raportowanie ich do zespołu Allegro. Jednak wszystko do czasu. Jesteśmy jako firma bardzo wyrozumiali i cierpliwi, ponieważ nasi klienci także są tacy wobec nas. Nie możemy wymagać od innych czegoś czego sami nie zrobilibyśmy jako klient.

Nasz cierpliwość jednak ma też swoje granice. Ciężką praca udowodniliśmy i nadal udowadniamy że jesteśmy solidnym sprzedawca i jakość serwisu jest dla nas najważniejsza.

Jeden z ostatnich potencjalnych allegrowiczów porostu rozmyślił się po tygodniu wygrania aukcji i wysłał nam email informujący nas że nie zapłaci. Poinformowaliśmy klienta że wystawimy w takim razie NEGATYWA, choć nie chcemy tego robić. Allegrowicz odpowiedział że "... też wystawi" negatywa. I w tym momencie przez zwykły brak etykiety internetowej i znajomości zasad serwisu Allegro użytkownik ten wystawi nam totalnie nie zasłużony negatywny komentarz, który jak sadze będzie bogato uzbrojony w masę wymyślonych kłamstw. Chcemy ominąć tej sytuacji jak najbardziej, ale jak to służbiści mówią: "nie ma żołnierza bez karabinu"

Damy tej osobie jeszcze trochę czasu do namysłu a na ten czas oddamy sprawę w ręce Allegro i zobaczymy czy coś poradzą.

Cały ten system jest bardzo niedopracowany, gdyż pozostawia nas całkowicie bezbronnych, a nic tak prędko się nie roznosi jak złe wieści.

Z drugiej strony jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim naszym byłym i przyszłym klientom za współpracę, cierpliwość i pozytywne komentarze.

komentarzy: 808 grudnia 2007, 04:55

8 komentarzy do tego wpisu:


Flurry : 08 grudnia 2007, 09:13

Dziwna sprawa, też narzekam dość często na usługi Allegro. Raz zamówiłem sobie klamkę do samochodu, co prawda doszła... Ale po miesiącu wysłałem użytkownikowi maila, aby wystawił mi komentarz, minął rok i po roku komentarz dopiero został wystawiony, niektórzy są bezczelni wobec stałych, uczciwych allegrowiczów. Moim zdaniem jeżeli allegro tego nie rozwiąże to po prostu zadzwoń do danego użytkownika i się dopytaj.
odpowiedz

NintendoPassion : 08 grudnia 2007, 12:49

Tak też zrobię, choć nie jestem pewien czy przyniesie to pożądany efekt. Zobaczymy co Allegro postanowi.
odpowiedz

NuGGet : 08 grudnia 2007, 13:39

Takim ludziom, o jakich tu piszesz, powinni banować konta na Allegro za to że tylko zawracają komuś głowę ( w tym przypadku Tobie) a nic nie kupują :/
odpowiedz

NintendoPassion : 08 grudnia 2007, 16:10

Wiem. Co najgorsze to ja nie jestem oczywiście jedynym sprzedawca który właśnie w ten sposób został potraktowany. Jak mamy się obronić?
odpowiedz

NuGGet : 08 grudnia 2007, 17:44

Najlepiej pisać skargi do Allegro, żeby takich banowali, i będzie spokój :)
odpowiedz

Woko11 : 09 grudnia 2007, 10:07

NuGGet - > Chłopie, ile to trzeba czekać żeby kogoś w końcu zbanowali... A dzieciaki na Allegro są dobijające.
odpowiedz

NintendoPassion : 09 grudnia 2007, 12:36

Woko11 = święte słowa, święte słowa
odpowiedz

Emeraldar : 19 stycznia 2009, 15:09

Po statystykach domyślam się, że wszystko dobrze się zakończyło, bo wciąż widnieje tam dumne 100% na zielonym tle :) A tak w ogóle to czy to na Allegro, czy na gram.pl, czy nawet na poczcie czy ulicy - są ludzie i taborety, jak to się mówi.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl