avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Nowa szata graficzna / PNY 8800 GT GDDR3

Wiele osob ma naprawdę genialne stronki. Ja też coś tam u siebie wys korbalem z pomocą Photoshop i innych programików. Nie jestem pewien czy to mój ostateczny wygląd, ale wiem na pewno że tonacja kolorów mi się podoba. Na razie tak zostawię. Jak macie jakieś pomysły lub stronki z innymi ciekawymi gramsajtami to podeślijcie mi. Obejrzę i może zaczerpnę dodatkowych pomysłów.

PNY XLR8 8800 GT 512 GDDR G92

http://allegro.pl/item280412226

Na razie zostałem zawalony pytaniami i mailami w sprawie tej karty którą sprowadzamy na zamówienie na Allegro. Jestem na necie od 2 rano i jeszcze nie spałem. Trzeba złapać małą drzemkę.

komentarzy: 407 grudnia 2007, 20:54

4 komentarze do tego wpisu:


MadBunnyRabbit : 08 grudnia 2007, 00:29

Chyba zbyt dramatycznie napisałem swój post... Jest luzik i ja już się z tego śmieje mimo że mineło (no teraz to tak z) 2 tygodnie od ostatecznych wydażeń. Jeżeli chodzi o przyjaźń i nos to dwie inne sprawy, choć też ziomek wzią nogi za pas. Jeżeli chodzi o Boga to nie za bardzo w niego wieże (choć wcale nie wykluczam), bo jak zresztą chyba napisałem nie ma na niego namacalnych dowodów. A w UFO (choć powinno się powiedzieć, że w inne życie, a nie "niezidentyfikowany obiekt latający" :P) nie tyle, że wieże tylko trudno mi je wykluczyć. No bo skoro wszechświat ma być taki duży to czemu nasza planeta miała bybyć jedyną zdatnom do zamieszkania i to jest tylko i wyłącznie (dosyć racjonalny moim zdaniem) mój powód. Co do wpływania na inne życie to tu rozważamy kwestie przeznaczenia i siły wyższej. No bo skoro nawet zakładając, że Bóg istnieje to czy siedzi se biernie i patrzy? Oby nie. Jak go nie ma to może coś innego, mistycznego, ale to i tak napisałem bo miałem takiego mini doła :D
PS
szata wpadła mi odrazu w oko ;] Fajna prosta i w oógle ;p
odpowiedz

NintendoPassion : 08 grudnia 2007, 02:33

Dzięki Madoxx. Na pewno wszystko się ułoży pozytywnie, bo jak sam napisałeś że jesteś pozytywnie nastawiony. Dzięki rowniez za wizytę. Odwiedzę cię od czasu do czasu.
odpowiedz

MadBunnyRabbit : 08 grudnia 2007, 03:42

ok ciesze się ;]
księdza akurat zarąbałem jakiemuś gramowiczowi chyba :P miał na swoim gs i tak mi sie spodobał, że zapisałem ;]
odpowiedz

Emeraldar : 17 stycznia 2009, 23:54

Wiem, że ten wpis dotyczył starszych wersji layotu, ale muszę pogratulować tego Twojego paska na górze, który jest przedłużeniem czerwonej belki gram.pl. Naprawdę świetny pomysł :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl