avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Plagiator

Allegro.pl, plagiator, gamestation

 

Jak szkoła w niedzielę. Bez klasy.

 

0

Każdy orze jak może we własnym zakresie. Inaczej jest, gdy orzesz czyimś kosztem. A jeszcze inaczej, gdy uchodzi Ci to płazem. Nienawidzę plagiatu. Od momentu pisania tego blogu zablokowałem tylko jednego użytkownika.

Najłatwiej skopiować dobrą markę sklepu gier wideo Gamestation z UK http://www.gamestation.co.uk/, założyć konto na allegro, powklejać zdjęcia sklepu jako swoje i prowadzić biznes na Allegro. Cudo!

W chwili obecnej plagiator już zmienił nazwę, ale fakt nadal pozostaje. Kompletny brak inwencji rodzi w ludziach nawyk kopiuj i wklej.

Plagiatorze, masz szansę wypowiedzi!

komentarzy: 2025 maja 2010, 14:58

7 komentarzy do tego wpisu:


Snafu : 25 maja 2010, 16:18

Nazwa może zmieniona, ale styl oraz czcionka taka sama. Ludzie są rożni, a Ja również plagiatorów nie lubię. Żal takich ludzi, co zżynają dosłownie wszystko. A wątpię żeby kolega miał coś wspólnego z GS(nie Gramsajt). Warto czasami się wysilić, i wymyślić coś swojego.
odpowiedz

NintendoPassion : 26 maja 2010, 13:42

Brak inwencji niestety.
odpowiedz

Kaleka_Mentalny : 25 maja 2010, 17:07

Bo są po prostu ludzie i kurwy.
PS Z czystej ciekawości - znasz może jakiegoś Grega McKelveya?
odpowiedz

NintendoPassion : 26 maja 2010, 13:43

Nie mam przyjemności znać. A powinienem?
odpowiedz

Kaleka_Mentalny : 26 maja 2010, 14:50

Nie, nie... ;)
odpowiedz

Budo : 25 maja 2010, 19:06


Tępić plagiatorów.
odpowiedz

NintendoPassion : 26 maja 2010, 13:43

Edukować.
odpowiedz

Paratus : 25 maja 2010, 19:12

Dobrze że ktoś to wyłapał, ale pewnie więcej takich znajdziesz.
odpowiedz

NintendoPassion : 26 maja 2010, 13:44

Ich są miliony.
odpowiedz

Darkoon : 25 maja 2010, 20:12

Widziałem kiedyś podróbkę Playstation opatrzoną tytułem owego sklepu . Tymczasem plagiat jest plagiatem , ciągłe kopiowanie treści nie wnosi nic nowego .
odpowiedz

NintendoPassion : 26 maja 2010, 13:44

"Nic nowego" ma tendencje niezauważalności.
odpowiedz

marcinpsx3 : 26 maja 2010, 02:20

Witaj NP,
.
Dopiekłeś mi, to super i tak mam masę zmartwień. Jest jeszcze koleś bodajże GAMESTATION.PL napisz jeszcze o nim...
.
Jak słusznie zauważyłeś, nazwa była chwilowa, a Ty niepotrzebnie robisz sensację.
.
Ja testowałem stronę o mnie ponieważ były z nią problemy:
.
http://www.allegro.pl/phorum/read.p...450&t=137450
.
Najłatwiej było mi przetestować, nie myśląc nad zdjęciami, czy nazwą. Tak samo stragan sklep, testowałem przez miesiąc za 2,5zł.
.
Zresztą, nazwy miałem co jakiś czas inne, ale Ty musiałeś wyłapać akurat tą ze sprzedanego przedmiotu czyli z archiwum.
.
Ostatecznie lay i nazwa czy strona o mnie mi się nie podobała, oraz widziałem, że muszę zmienić, więc tak uczyniłem. Dlatego między innymi zakończyłem aukcje, aby stworzyć coś swojego. Chwilowo więc, było to blackstation, ale cały czas myślę nad czymś kompletnie innym. Sklep jest tylko inną rodzajem straganu, bardzo atrakcyjnym cenowo kiedy ma się sporo nieschodzących przedmiotów. Wiedziałem też, że możesz o tym napisać, bo jak nie kto jak nie Ty. I tak też się stało. Usuwam gramsajta, bo i tak miałem to zrobić. Mam nadzieje, że będziesz zadowolony.
.
Bardzo Cię na koniec proszę byś usunął ten wpis, nawet jak jestem dla Ciebie jakaś konkurencją to jego publikacja była poniżej pasa i kompletnie wyolbrzymiona.
odpowiedz

NintendoPassion : 26 maja 2010, 13:53

Marcinie,

Wpis wytknął Ci perfidną kopię. Testowałeś powiadasz? Czyż nie mogłeś użyć własnego projektu?
Tematy Allegro i ich problemów to już inna sprawa.

NIE JESTEM ZADOWOLONY z usunięcia Twojego gramsajta i nie taki był tego cel. Od początku pisałeś dosyć ostre komentarze w moim kierunku, często kierowane (jak to odczuwałem) z czystej zawiści. A nie ma czego.

Celem było wytknięcie Ci plagiatu i zwrócenie uwagi na to, że nie zachowałeś się fair w stosunku do poważnej firmy. Rynek jest duży i dla każdego jest miejsce. Przyłożyłeś się starannie do strony "o mnie" na Allegro, ale podawanie się za podmiot, którym NIE jesteś, to już inna sprawa. Masz talent, ale zamiast pożytkować do w dobrym celu, to zrobiłeś to perfidnie i po tanich kosztach.

Kiedyś nawet zapytałeś się mnie, czy pomógłbym Ci coś załatwić, w czym oczywiście zgodziłeś się pomóc. Potem jednak zapomniałeś co napisałeś i znowu atakowałeś bez sensu. Za co? Że mam większy tv niż Ty? Są miliony co mają większy niż ja, więc to również było bezpodstawne.

Zaskakuje mnie tylko Twój brak pokory i liczenia się z innymi. Ale Ty najwyraźniej liczysz tylko pieniądze, które oprócz dóbr materialnych, niczego w życie nie wnoszą.

A wystarczyło tylko wyciągnąć wnioski, poprawić swoje zachowanie i przeć na przód. Masz wiedzę na temat PS, ale nie okazujesz jej jako pomocy, tylko jako pychę.

Osobiście nie mam do Ciebie nic, oprócz Twego zachowania i stylu komentarzy, które często zniechęcają Ciebie samego do innych. Pisz gramsajta, rób jak chcesz, jeno z głową. A wrogów na necie długo nie trzeba szukać.

Wpis wkrótce zostanie zastąpiony nowym.
odpowiedz

NintendoPassion : 26 maja 2010, 13:54

... i pamiętaj, pieniądz to nie wszystko!
odpowiedz

Snafu : 26 maja 2010, 14:04

Czyżby Mario(Nintendo) uderzył w słaby punkt? Bo chyba zamknąłeś GS'a . Nawet jeżeli coś jest na próbę, to nie powinno się kopiować, cudzych pomysłów. Tyle ode mnie. Bo powiedz szczerze masz coś wspólnego z GS(Game station)?
odpowiedz

deusER4 : 26 maja 2010, 16:40

"Jak słusznie zauważyłeś, nazwa była chwilowa, a Ty niepotrzebnie robisz sensację." - Marcinek, kurza Twoja że zaprzeproszeniem twarz, powaliło z lekka psyche?? to jest przestępstwo.. opamiętaj się, bo Cie tłukiem i złodziejem jakimś nazywać tu będą! ]:>
odpowiedz

NintendoPassion : 26 maja 2010, 16:55

Chwilowa, bo widocznie ktoś zwrócił mu na to uwagę. Nie robię żadnej sensacji, tylko stwierdzam fakty. A jeśli chodzi o Marcina, jak wspomniałem, nie mam nic przeciwko niemu, tylko przeciwko takim właśnie działaniom.

A że spierał się ze mną o rzeczy bez znaczenia, nikomu nie jest tajemnicą. :[
odpowiedz

marcinpsx3 : 26 maja 2010, 17:33

... witaj w Polsce!
odpowiedz

marcinpsx3 : 26 maja 2010, 17:35

Może miał bym, tak jak ala Mario z GameStopem w PL. Kto wie. Jednak nie mam takich środków by wydawać je na nazwę. Nawet jak by to nic nie kosztowało to nie mam czasu by to załatwiać.
odpowiedz

marcinpsx3 : 26 maja 2010, 17:32

Nikt mi uwagi nie zwracał. Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma. Dla mnie koniec tematu. Pozdrawiam.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl