avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Modele Gundam na Allegro - poczekajcie troszkę!

 

 

 

Dużo osób pytało się sprowadzenie modeli Gundam firmy Bandai z Japonii. Mamy bardzo dobre wiadomości dla wszystkich zainteresowanych. Modele Gundam będą prawdopodobnie pod koniec grudnia tego roku lub początek stycznia 2008.

Jako firma, NintendoPassion USA, założyliśmy konto z największym dystrybutorem w USA. Ceny będą konkurencyjne. Niestety nie mamy pojęcia czego polska publika poszukuje :(

W wielu emaliach i rożnych polskich forum internetowych dużo wzmianek jest na temat Freedom Gundam, Strike Freedom Gundam i Deathscythe Gundam w skali 1/100 HG. Na początek postaramy się właśnie sprowadzić te modele. Zainteresowanych bardzo prosimy o kontakt lub wymienienie w komentarzach konkretnych modeli, skali i grade.

komentarzy: 103 grudnia 2007, 07:01

1 komentarz do tego wpisu:


Emeraldar : 17 stycznia 2009, 22:59

Gundam Polski raczej nie zwojuje, to hobby raczej na Wschód i Zachód, chociaż mangę u nas przeczytać można. Ale od czytania do składania jest kawałek drogi :P
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl