avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Midway HQ - przejazdem...

 

No tu, no. Tutaj klepią mortal kombaty.

Na początku lat osiemdziesiątych wiele świeżo powstałych firm developerskich zakładało swoje siedziby właśnie w okolicach Chicago. Obecnie większość z nich poprzenosiła się na wschodnie lub zachodnie wybrzeża. Jest jednak w Chicago taka firma, która na przekór wszystkim nie chce się wyprowadzić z Chicago. Jest nią w rzeczy samej Midway Amusement Games. Tak moi drodzy. Ci sami odpowiedzialni za serię Mortal Kombat. Sam się dziwię że nie pokazałem wam tych zdjęć wcześniej. Właściwie kilka dni temu byłem bliżej centrum. Pomyślałem - czemu nie? Nie jest to żadna rewelacja, ale czemu nie pokazać Wam siedzibę Midway tak po swojemu. Od ulicy. Aparat pod pachę i dawaj.

Siedziba znajduje się przy ulicy Roscoe. A właściwie West Roscoe. Praktycznie każda miejscowość w USA ma punkt zerowy od którego rozbiegają się ulicę w czterech kierunkach. Tak więc Midway znajduję się dokładnie przy 2727 West Roscoe, Chicago, IL 60618. Telefon 1(773) 961-2222. Nic tylko dzwonić. Zerkając na mapę Google można stwierdzić że nie jest to takie małe jak się wydaje. Mała fabryczka babalitów i fatalitów.

 

 

Mortal Kombat II to była moja pierwsza gra, za którą stałem w kolejce do największego sklepu zabawkowego w USA, ToysRus.

 

Jesteś w Chicago? Masz czas? To podskocz. Dużo nie stracisz. Zerkając przez szyby, słabo, ale można dostrzec gablotę pełną nagród...

 

Model robota Hondy, ASIMO  przy oknie jednego z pracowników...

 

Mortal Kombat Arcade (ebay)...

 

I najlepszy bajer ze wszystkich...
Han Solo zamrożony w zamrażarce węglowej! Cholernie słabo widoczny.

 


zdjęcie: http://www.flickr.com/photos/knightwise/2544292164/

 

I powiedzcie mi, jak się tam nie włamać? Nawet ni chcę wchodzić na temat Star Wars. Kolejna rzecz na której mam kompletnego fioła... Postaram się wrzucić coś niedługo z Chicago, kiejś zdjęcie czy cuś. A ten wpis, tak na szybko, póki fotki jeszcze gorące.

 

27 marca 2009, 10:38

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl