avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Mozolnizm

No nie da się tak wytrzymać. W pracy przestój, nic się nie dzieje i kota ogonem można wywinąć. Co najgorsze nawet zarząd zbytnio się tym nie przejmuje. Godziny się tak dłużą...

W czwartek jest Thanksgiving Day (święto Dziękczynienia). Tragedia! Czyli dzisiaj zamiast wracać do domu z pracy godzinę, zajmie mi pewnie trzy lub cztery. Za to w piątek muszę być w pracy i ominą mnie wszystkie najlepsze wyprzedaże. A tak liczyłem na nowa cyfrówkę ...

 W jednej z sieci sklepów będzie promocja na gry Nintendo Wii. Kup dwie, a otrzymasz jedna gratis! Przydało by się dziabnąć Metroid Prime Corruption, Rsident Evil Archives i może Excite Truck. Czy coś w tym rodzaju. Grr.

komentarzy: 121 listopada 2007, 11:36

1 komentarz do tego wpisu:


Emeraldar : 25 października 2008, 00:14

Czy rzeczywiście w czasie święta Dziękczynienia na każdym amerykańskim stole gości indyk? :) Czy to może teraz tylko taki stereotyp? Mógłbyś kiedyś w wolnej chwili opisać jak wygląda prawdziwa Ameryka :) To znaczy ta społeczna i obyczajowa, bo geograficzną od dłuższego czasu z powodzeniem nam przedstawiasz :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl