avatar

zadymek Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/zadymek

ZNN News 25.09.2014

Kwestie organizacyjne
1. Znaczniejsze artykuły z linii pt. "freeplay", odnośniki do nich, wpakowałem do osobnego [w/s]pisu -odnośnik w "Szef kuchni poleca". Jeśli kogoś interesuje całe archiwum dotyczące darmowego grania trzeba kliknąć tag "freeplay" -jest prawie każdym hotter'ze- bo na wyszukiwarkę nie ma co liczyć.

 

2. Tak, dobrze widać wreszcie dochrapałem się dagrada. Osobiście ani mnie ta ranga ziębi ani grzeje (odrobi się) ...ale może to być dobra okazja, mam nadzieję, do rozpętania dystkusji nt. specyficznie rozumianej poprawności politycznej - zgodnie z ksywką "dobry dym jest zawsze w cenie" (6).  Wszystkie dotychczasowe ostrzeżenia Modków wsparbym zbrojnym ramieniem, ale to aż a bardzo trąci "wiadomymi uczuciami" i chyba jest godne omówienia - a i lepsze to niż pokorne, bezrefleksyjne poddanie się wyrokowi "sił wyższych". Zainteresowanych dyskusją zapraszam do wątku o degradach.

 

BTW Nawet degrad może się przysłużyć, bo dzięki niemu odkryłem ten temat. Stawiam dużą colę ...temu ktokolwiek to założył :)

 

3. Na wypadek gdyby kogoś to interesowało, prace nad uzupełnianiem kącika gameplay'owego trwają w najlepsze: ostatnio odtworzyłem materiały z Max Payne, Lost Planet Colonies i X-Men: Origins Wolverine. Z nowości macie gameplay z Far Cry 3: Blood Dragon i podwójną porcję Deus Ex: Human Revolution.

 

4. Nie jest to darmowe granie, znaczy nie "to granie"...więc tym bardziej powinno się znaleźć w news'ach ogólnych. Jest szansa na położenie kursora na części (reszta w promocji ;) świetnych soundtrack'ów z gier Valve. Szczegóły w ogłoszeniu nowej inicjatywy GabeN'a i S-ki, Steam Music Player

komentarzy: 625 września 2014, 15:22

1 komentarz do tego wpisu:


Prince_Miki : 25 września 2014, 18:02

Zawsze Cię pamiętałem jako "zadymek (Specialist)", aż tu nagle taka zmiana. ;)
odpowiedz

zadymek : 25 września 2014, 22:27

Cóż, nawet Terran Ghost trafia czasem na Torasque'a. No worries, I'll be back ;)
odpowiedz

Gumisiek2 : 26 września 2014, 02:47

Czy to oznacza, że nie jesteś już Specjalistą?
odpowiedz

zadymek : 26 września 2014, 06:44

A nie widać? No, w głębi, po drugiej stronie kabla dalej jestem, ale oficjalnie pisze co innego.
odpowiedz

Gumisiek2 : 27 września 2014, 21:16

To jak z miłościwie nam panującymi, z tym że oni oficjalnie posiadają tytuły, a w praktyce...
odpowiedz

zadymek : 27 września 2014, 21:35

..w praktyce posiadają te tytuły, i tylko tyle. Ja sam sobie przyznałem tytuł i nikt mi go nie podbierze, a oni, no cóż...
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl