avatar

zadymek Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/zadymek

ZNN News

Patrzę sobie tak po GS'ie i widzę sporo osób to nawiedza.  Nadal - a tu nic nowego od miesiąca:(

To może mały newsroom:
1. Maxowanie Two Worlds- za punkt honoru wziąłem sobie by odkryć (i wyrżnąć) wszystko co się rusza: soon, sooon :)Z)
2. Beta Counter-Strike: Global Offensive - czekałem, czekałem i wreszcie się doczekałem.

I zaczynam testy. Hehe, moja pierwsza beta, ciekawe co wolno ujawnić: żadnego regulaminu mi nie dali, żadnych ankiet, NDA etc...może coś o tym skrobnę.

2.1 Z zaproszeniem dostałem dodatkowy Gift z invitem do bety: kto chętny ma okazję sam przetestować- kontaktować się via Steam. No i oddane.

2.2 I nie, nie będę testował Diablo III. Wszyscy się na DIII napalają a ja betę olewam sikiem prostym -co ma się okazać, okaże się w dniu premiery (dla mnie pewnie później i to nie tylko za sprawą ceny).

3. Czy wiedzieliście, że już wyszedł Mass Effect 3? Ja nie. I Am Alive, nowy Alan Wake,  Molyneaux odchodzi z firmy, akcja pod Szczekocinami, Dzień Kobiet, ...Growe bzdury na weekend...

4. ...niesamowite: tydzień w szpitalu a tyle mnie ominęło. Sezon grypowy za nami ...a ja dopiero zaczynam. Specjalność szefa kuchi obejmuje ekstrakcję polipów nosa, wielokrotną punkcję zatok i całą masę odleżyn.
5. Wiosna za oknem. Miłego grabienia trawników;]


komentarzy: 020 marca 2012, 15:28

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl